Ваше виробництво та наші know-how

Бізнес-модель ноу-хау призначена в основному для неєвропейських партнерів, де транспортування великих фільтрів є фінансово невигідним. G&G розробляє конструкцію фільтра для даного застосування, постачає виробничу документацію для фільтруючого блоку, постачає фільтрувальні картриджі та систему регенерації. Виробництво фільтрувальної коробки відбувається у партнера в місцевих умовах.

Ваше виробництво та наші know-how
Ми надаємо виробничу документацію для фільтрів
01

Ми надаємо виробничу документацію


Ми надамо вам виробничу документацію для даного фільтруючого пристрою. Виробнича документація містить складальні креслення, креслення деталей, плани стрільби, плани згину. Ми обробляємо документацію для малювання англійською мовою, відповідно до європейських стандартів у метричних вимірах. Виробнича документація використовується для виготовлення конкретної моделі фільтруючого блоку, яка буде використовуватися для попередньо визначеного використання та конкретних параметрів. Фільтрація G&G відповідає за конструкцію фільтраційного блоку. Виробник - партнер відповідає за якість обробки.
Ми постачаємо ключові компоненти до фільтра
02

Ми постачаємо основні компоненти


Ми поставимо вам ключові компоненти фільтра, такі як клітки для фільтрів, фільтруючі середовища та система регенерації, а також блок управління регенерацією із заданим циклом. Ці компоненти специфічні, масово випускаються на лінії, і не варто виробляти їх у місцевих умовах. Ми відвантажуємо компоненти фільтруючих блоків на піддонах, оброблених згідно з ISPM 15. Для міжнародних перевезень компоненти транспортуються у закритому контейнері. Ми спеціалізуємося на поставках компонентів для текстильних фільтрів та поставках компонентів для високотемпературних керамічних фільтрів.
Ми надаємо документацію на товар
03

Ми надаємо документацію на товар


Ми надамо вам технічну документацію для даного фільтруючого пристрою, підготовлену англійською мовою. Технічна документація містить посібник для фільтрувального блоку, інструкції щодо його використання, технічні параметри та інформацію, інформацію про безпеку, основні відомості про встановлення та введення в експлуатацію, інструкції з експлуатації та обслуговування фільтрувальної установки. Ми надамо вам шаблон декларації про відповідність товару - відповідно до європейських стандартів. Інструкції повинні бути змінені виробником відповідно до місцевих стандартів, що діють на місці виробництва та монтажу.
Ви виробляєте фільтри у своєму виробничому цеху
04

Ви виробляєте у своєму виробничому цеху


Виробництво фільтрувальної установки відбувається у вашому виробничому цеху. Для виробництва будь-якого обладнання для фільтрації необхідне обладнання мебльованої металообробної майстерні, яка має принаймні лазер для випалювання листового металу, прес-гальмо, робочі місця для зварювання, лакофарбовий цех та простір для складання. Ви виробляєте 70% фільтрувальної установки в місцевих умовах. Ви виготовите корпус фільтра, бункер та сталеву конструкцію. Решта 30% як система регенерації, блок управління регенерацією, клітки фільтру та фільтруюче середовище будуть подаватися фільтрацією G&G.
Введення в експлуатацію технології
05

Введення в експлуатацію технології


Ми навчимо вас, як впровадити технологію. Або в Інтернеті, або в присутності нашого спеціаліста під час запуску технології. Введення в експлуатацію технології - це набір конкретних завдань, які необхідно виконати та перевірити на безпечне введення в експлуатацію технології витяжки та фільтрації повітря. Він складається з індивідуальних та всебічних випробувань усіх функціональних частин системи фільтрації. З самого початку ми рекомендуємо ввести технологію в експлуатацію з нашою допомогою, після навчання у власних техніків.
Давайте працюватимемо разом
06

Давайте працюватимемо разом


Ви знаєте місцеві умови та ринок і знаєте, як виробляти. Ми розуміємо системи фільтрації та конструкцію фільтраційних установок. Разом ми можемо бути сильними! Якщо співпраця вам цікава, зв'яжіться з нами.

Наше обладнання в роботі

G&G Partneři

Знепилення лінії дроблення автомобільної аварії

Потім повітря подається до циклонних сепараторів, де розділяються грубі частинки легкої фракції. Захоплені таким чином грубі частинки виводяться з контуру…

Теплоізоляція труб

У той же час теплоізоляція трубопроводу перешкоджає охолодженню газу всередині шляхів трубопроводу і сприяє зменшенню або усуненню можливості конденсації парів…

Мы G&G filtration

G&G se zabývá vývojem a výrobou produktů z oblasti průmyslového odsávání a filtrace vzduchu. G&G společně založili Ing. Radek Veselý a Ing. Miloš Gregor z důvodu jediného cíle a to výroby filtrační technologie pro mezinárodních trh.

Детальніше про нас

G & G filtration CZ, s.r.o.
Фільтри для всіх

G&G Výroba

У нас є набагато більше! Дивіться наш каталог