Ми представляємо виключно

Ми придбали ексклюзивне представництво великих компаній. Ми використовуємо продукцію наших партнерів у виробництві власних продуктів, але в той же час пропонуємо їх окремо для продажу нашим клієнтам.

Ми представляємо виключно
Керамічні фільтруючі елементи
01

Tenmat Ldt.


ТОВ "Тенмат" є виробником сучасних високотемпературних матеріалів, що базується у Великобританії. Ми отримали ексклюзивне представництво з продажу керамічних фільтрувальних трубок для фільтрації гарячих димових газів до 1000 ° C. Наша компанія має ексклюзивне представництво в: Чеській Республіці, Словацькій Республіці, Угорщині, Болгарії, Румунії, Сербії, Хорватії, Словенії, Україні, Росії та Казахстані.

Наше обладнання в роботі

G&G Partneři

Знепилення кам’яного кар’єру

Регенерація забезпечується регенераційною кареткою та вентилятором високого тиску. Використання фільтрувального обладнання ідеально підходить для роботи з нелипким пилом і там,…

Фільтр димових газів для отримання енергії

Він безпосередньо розроблений для відведення димових газів з високою часткою гарячих частинок незгорілого палива. Фільтр став важливою функціональною частиною переробки…

Мы G&G filtration

G&G se zabývá vývojem a výrobou produktů z oblasti průmyslového odsávání a filtrace vzduchu. G&G společně založili Ing. Radek Veselý a Ing. Miloš Gregor z důvodu jediného cíle a to výroby filtrační technologie pro mezinárodních trh.

Детальніше про нас

G & G filtration CZ, s.r.o.
Фільтри для всіх

G&G Výroba

У нас є набагато більше! Дивіться наш каталог