Моделювання потоку CFD

Моделювання потоку CFD

Моделювання потоку CFD

Для досягнення найвищої якості та надійності нашого обладнання ми співпрацюємо на дуже тісному рівні з компанією Fluidea, s.r.o.. Ця компанія готує для нас CFD-моделювання потоку повітря всередині обладнання, яке ми виробляємо – див. Сторінку наших партнерів.

CFD Моделювання повітряного потоку для нас має вирішальне значення для правильного та оптимального проектування фільтруючого пристрою. Тільки завдяки цій інформації ми можемо гарантувати, що не буде надмірного навантаження певної частини фільтруючого блоку. Завдяки моделюванню CFD ми можемо спроектувати та виготовити фільтрувальний блок, який має рівномірне навантаження фільтруючих шлангів пилом у всьому перерізі корпусу фільтра. Найбільшою перевагою роботи з Fluidea є той факт, що запропоновані модифікації дійсно працюють на практиці.

Ми також використовуємо CFD-моделювання потоку повітря при проектуванні впускних каналів до наших димохідних газообмінників. Завдяки цьому моделюванню ми можемо гарантувати рівномірне навантаження листів теплообмінних труб із димовими газами. Таким чином, радіатор не перевантажується на певній ділянці, а навпаки, максимальна потужність охолодження досягається завдяки оптимальному використанню всієї теплообмінної поверхні.

Завдяки моделюванню потоку повітря ми оптимізували наші циклонні сепаратори, іскросепаратори та форсунки для витягування нескінченних стрічок у поліграфічній промисловості.

Завдяки моделюванню CFD ми вдосконалили систему регенерації фільтруючого середовища за допомогою імпульсів стисненого повітря. Ми виявили, що звичайна система регенерації (форма вхідного сопла рами фільтра, положення трубок стисненого повітря та розмір отворів для регенераційного повітря) не є оптимальною і спричиняє високий рівень споживання стисненого повітря. Завдяки CFD-оптимізації системи регенерації ми збільшили ефективність регенерації фільтруючого середовища при меншому споживанні стисненого повітря.