Застосування

Ми проектуємо, проектуємо, виготовляємо та впроваджуємо промислові системи пиловідведення. Застосування продуктів видобутку в окремих галузях промисловості.

Застосування
Відведення диму під час зварювання
01

Зварювальний розчин для відведення диму


Виготовлені нами фільтрувальні агрегати придатні для відводу диму, пилу, парів та аерозолю, що утворюється під час зварювання металу. Витяг процесу зварювання дуже важливий для забезпечення чистого робочого середовища всередині робочого залу. Виготовлені нами фільтрувальні агрегати придатні для відводу диму, пилу, парів та аерозолю, що утворюється під час зварювання металу.
Видобуток переробних операцій
02

Видобувні розчини для операцій з переробки


Переробка матеріалів - це процес поводження з відходами, який призводить до їх повторного використання. У процесі переробки вхідний матеріал завжди технологічно поділяється на непридатні відходи та вихідну сировину, яка використовується для подальшої циклічної переробки. Велика кількість пилу супроводжує практично весь процес переробки, від надходження матеріалу до упаковки вихідного продукту.
Відсмоктування текстильного пилу
03

Розчин для видалення текстильного пилу


Текстильний пил, або текстильні волокна, поділяють на рослинні, тваринні та неорганічні. Для своєї мети ми використовуємо лише текстильний пил. Текстильний пил створюється в процесі виробництва будь-якої тканини. Виробничі процеси в текстильній промисловості можна розділити на дві основні групи: механічні операції (прядіння, ткацтво, в'язання) та обробку (волога обробка, де текстилю надаються основні корисні властивості).
Лазерна та плазмова екстракція
04

Розчини для лазерної та плазмової екстракції


Витягуючи випари під час механічної обробки матеріалу лазером або плазмою, ми забезпечуємо вилучення та фільтрацію шкідливих речовин у вигляді випарів та випарів, які виділяються під час різання матеріалу. Система відводу підключена до витяжного столу і забезпечує видалення випарів знизу. При вилученні лазера та плазми частинки пилу, частинки розділеного матеріалу та іскри також є частиною витягнутих парів.
Видобуток при різанні алюмінію
05

Екстракційний розчин для різання алюмінію


При різанні алюмінію пилковими дисками утворюється велика кількість алюмінієвих тирси. У високоефективних автоматичних різальних верстатів обсяг алюмінієвих тирси настільки великий, що неможливо витягти ці тирсу з верстата вручну завдяки ефективному виробництву, а їх видалення вирішується за допомогою систем відсмоктування. Система відсмоктування забезпечує постійну тягу в витяжній трубі, щоб алюмінієві тирса не осідали всередині машини та в витяжній трубі.
Відсмоктування алюмінієвого пилу
06

Розчин для видалення пилу з алюмінію


Алюмінієвий пил, що утворюється під час шліфування або полірування алюмінієвих профілів, разом з повітрям утворює сильно вибухонебезпечну суміш. Алюмінієвий пил небезпечний не тільки в повітрі, але й відкладення цього пилу в просторі виробничої машини або шліфувальної машини можуть бути дуже небезпечними.
Видобуток вибухових кабін та бластерів
07

Вихлопний розчин для підривних кабін та бластерів


Видалення пилу є невід’ємною частиною цієї обробки поверхні під час підривання, підривання та піскоструминної обробки. Підрив - це технологічний процес обробки поверхні різних, зазвичай твердих матеріалів, струменевими абразивними частинками, що знаходяться під тиском. Найчастіше в якості абразивних матеріалів для твердих матеріалів використовуються сталевий дробовий і сталевий гранулят S, діоксид кремнію, корунд, бюлетень, сталеві піщинки, пісок білого чавуну або шлак або керамічні мікросфери.
Видобування тирси під час обробки деревини
08

Розчин для вилучення тирси для деревообробки


Видобуток тирси під час обробки деревини є невід’ємною частиною виробництва будь-якого виробу з дерева. При обробці необробленої деревини тирса мокрі і важкі, а спосіб їх видобутку і подальшої обробки відрізняється від вилучення сухих тирси. У виробництві деревини часто використовують як невеликі мобільні витяжки тирси для одноцільних деревообробних верстатів, так і центральні системи витяжки тирси. Подальша обробка тирси також має дедалі вищий пріоритет.
Видалення пилу від металізації виробів
09

Розчини для видалення пилу від металізації продукту


Ми маємо справу з розчином пиловіддалення від металізації виробів. Металізація означає нанесення шару розплавленого металу на поверхню металізованого виробу. Іншими словами, це термічне напилення продукту. Для цієї технології також використовується назва магазину. Металізація використовується як захист поверхні виробу або його компонентів, де потрібна підвищена хімічна стійкість основного матеріалу до корозії. Металізація застосовується не тільки для металевих поверхонь, а й для неметалевих виробів, таких як дерево, гума, шкіра тощо.
Видобуток плавильних печей та куполів
10

Екстракційні розчини для плавильних печей та куполів


Видобування димових газів з плавильних печей є однією з найважливіших систем видобутку на ливарних, плавильних і металургійних заводах. Під час плавлення металу надходить велика кількість димових газів, які необхідно витягувати за допомогою стабільної в експлуатації системи витяжки та фільтрації. Витяг димових газів з плавильних печей поділяється на гаряче та холодне застосування відповідно до температури витягнутого димового газу. Гарячі димові гази виробляються в газоплавильних печах, купольних печах та обертових печах. Температура на виході з печі становить приблизно від 350 до 500 °C.
Витяжка під час шліфування та полірування
11

Екстракційні розчини для шліфування та полірування


Абразивне видалення пилу - одне з найпоширеніших застосувань систем відведення та фільтрації повітря. Подрібнення продукту є частиною більшості виробничих підприємств, не тільки в машинобудуванні. У машинобудуванні та автомобілебудуванні ми найчастіше застосовуємо витяг шліфувальних станів для металевих виробів, коли шви шліфують перед фарбуванням. Шліфування не повинно бути лише сухим процесом, коли ми витягуємо сухі частинки пилу, але шліфування охолоджуючою емульсією часто використовується при обробці з ЧПУ.
Видобуток в харчових операціях
12

Екстракційні розчини в харчових операціях


Високопродуктивна екстракція в харчових операціях дуже важлива для забезпечення чистого робочого середовища. Пил, що вільно поширюється на виробничу лінію, може бути джерелом домішок та бактерій, які абсолютно небажані у виробництві продуктів харчування. Відкладення харчового пилу в кутах лінії може створити вибухонебезпечне середовище і, отже, небезпечно для працівників виробництва. Основними сферами застосування харчової пиловіддачі є екстракція цукрового пилу, екстракція борошняного пилу, екстракція у виробництві прянощів, екстракція упаковки продуктів. Найпоширенішим застосуванням екстракції в харчових операціях є екстракція вагових місць матеріалу та бункерів для суміші.
Видалення пилу в карєрі
13

Пиловідвідний розчин у кар’єрі


Видалення пилу в кар’єрі забезпечує захист навколишнього середовища шляхом пиловідведення, але в основному забезпечує очищення окремих фракцій щебеню від частинок пилу. Раніше використовуваний водяний туман під тиском є ​​ефективною системою зменшення поширення пилу в навколишнє середовище, але пил, пов’язаний з водяним туманом, потрапляє назад у гравій. Одержувачі гравійних фракцій сьогодні контролюють, серед іншого, кількість залишкового пилу - наповнювача - у купленій гравійній фракції, що підвищує вимоги до сухого відсмоктування пилу.
Всмоктування вібраційних шліфувальних машин
14

Розчин всмоктування вібраційних подрібнювачів під час подрібнення герметика


Ми виробляємо фільтрувальні установки високого тиску для вилучення вібраційних шліфувальних машин при шліфуванні шпаклівки. Всмоктування вібраційних шліфувальних машин полягає у підключенні всмоктувального шланга високого тиску безпосередньо до сопла вібраційної шліфувальної машини. Герметик висмоктується через наждачний папір, який вже оснащений всмоктувальними отворами від виробника. При використанні відсмоктувача герметика під високим тиском безпосередньо з подрібнювача, шліфуваний пил не поширюється в зону шліфувальної кабіни, а всмоктується безпосередньо у фільтрувальний блок високого тиску.
Стінки всмоктування
15

Стінки всмоктування для мокрого та порошкового покриття


Стіни для вилучення фарби є невід’ємною частиною магазинів мокрої та порошкової фарби. Вони забезпечують видалення бризок фарби та виділення летких речовин із лакофарбового цеху або виробничого цеху. Всмоктувальні стінки оснащені декількома стадіями фільтрації. Перший етап фільтрації складається з повітропроникних ламелей, завданням яких є захоплення вологих крапель фарби та забезпечення таким чином їх висихання. На другому етапі фільтрації ми використовуємо фільтрувальний фліс з нетканої фільтрувальної маси, який захоплює частинки пилу фарби. На третьому етапі фільтрації ми використовуємо неткане полотно з частинками активованого вугілля, яке має завдання захоплення ЛОС-речовин.
Екстракція масляного туману та аерозолів
16

Масляний туман та аерозольний екстракційний розчин


Екстракція масляного туману - це характерне для обробки з ЧПУ застосування охолоджуючої емульсії. При обробці високошвидкісними інструментами виділяється велика кількість теплової енергії, і з цієї причини охолоджуюча емульсія використовується для охолодження як інструменту, так і заготовки. У верстаті з ЧПУ охолоджуюча емульсія розпорошується у вигляді аерозолю, утвореного мікрокапельками охолоджуючої емульсії. Водночас емульсія випаровується через високі температури обробки. Випаровування емульсії утворює масляні пари. За відсутності витяжки верстата з ЧПУ масляні емульсії та пари поширюються у виробничий цех через витоки в кришці верстата. Витяг масляного туману можна здійснити локально, де кожна машина з ЧПУ обладнана власним сепаратором масляного туману.
Фільтрація димових газів котлів на біомасіФільтрація димових газів котлів на біомасі
17

Розчин фільтрації димових газів котлів на біомасі


Знепилення та фільтрація димових газів з вугільного котла або котла на біомасі є дуже важливою темою через все жорсткіші вимоги до скидання твердих забруднювачів у повітря. Більшість експлуатованих котлів на біомасі, в основному старих дат виробництва, оснащені лише циклональними сепараторами або мультициклонами. Ці технології захоплення золи димових газів не досягають необхідної ефективності розділення, і, таким чином, котли перевищують дозволені викиди TZL. Видалення пилу димових газів з котлів на біомасі характерне для великого поширення незгорілих у вигляді незгорілих частинок тирси, кори або тріски.

Наше обладнання в роботі

G&G Partneři

Знепилення лінії дроблення автомобільної аварії

Потім повітря подається до циклонних сепараторів, де розділяються грубі частинки легкої фракції. Захоплені таким чином грубі частинки виводяться з контуру…

Теплоізоляція труб

У той же час теплоізоляція трубопроводу перешкоджає охолодженню газу всередині шляхів трубопроводу і сприяє зменшенню або усуненню можливості конденсації парів…

Мы G&G filtration

G&G se zabývá vývojem a výrobou produktů z oblasti průmyslového odsávání a filtrace vzduchu. G&G společně založili Ing. Radek Veselý a Ing. Miloš Gregor z důvodu jediného cíle a to výroby filtrační technologie pro mezinárodních trh.

Детальніше про нас

G & G filtration CZ, s.r.o.
Фільтри для всіх

G&G Výroba

У нас є набагато більше! Дивіться наш каталог