Застосування

Відсмоктування алюмінієвого пилу

Відсмоктування алюмінієвого пилу

Алюмінієвий пил, що утворюється під час шліфування або полірування алюмінієвих профілів, разом з повітрям утворює сильно вибухонебезпечну суміш. Алюмінієвий пил небезпечний не тільки в повітрі, але й відкладення цього пилу в просторі виробничої машини або шліфувальної машини можуть бути дуже небезпечними.

Відсмоктування алюмінієвого пилу має встановлені правила в системах відсмоктування. Правила встановлені європейськими директивами ATEX. Ці директиви є законодавством щодо проектування, продажу та експлуатації обладнання та захисних систем, призначених для використання в потенційно вибухонебезпечній атмосфері. Під час вилучення вибухонебезпечного алюмінієвого пилу необхідно дотримуватися мінімально встановленої швидкості у витяжній трубі, щоб уникнути утворення відкладень у всмоктувальній трубі. Система фільтрації повинна бути обладнана запобіжними елементами для вибуху вибуху. Всмоктувальна лінія повинна бути забезпечена захистом від поширення хвилі тиску на джерела всмоктування. Весь вузол повинен бути стійким до тиску, щоб можливий вибух у фільтруючому блоці не пошкодив окремі деталі і, отже, не поранив людей навколо фільтруючого блоку.
Відсмоктування алюмінієвого пилу

Регулювання потужності при витяганні алюмінієвого пилу


Ми проектуємо та виготовляємо розмір фільтрувальних блоків відповідно до потреби в потужності всмоктування для даних машин. Ми завжди намагаємося зрозуміти паралельність окремих машин, якщо до системи витяжки підключено більше однієї машини. Через мінімальну швидкість, встановлену директивою ATEX, потужність всмоктування не може регулюватися відповідно до кількості активно використовуваних машин, що використовують центральну всмоктувальну трубу. Це зменшило б швидкість у впускному колекторі та зробило б систему незадовільною. У разі вирішення суперечності виснажених робочих місць, для досягнення необхідної швидкості необхідно вибрати систему окремих трубопроводів між окремими робочими місцями та фільтрувальним блоком.

Відсмоктування алюмінієвого пилу

Наші агрегати для видалення пилу з алюмінію


Наші фільтрувальні блоки для відсмоктування алюмінієвого пилу оснащені плоскими фільтруючими шлангами, виготовленими з антистатичного матеріалу. Опір тиску в корпусі фільтруючого блоку перевіряється на рівні 40 кПа. Установки фільтрації для вилучення алюмінієвого пилу оснащені розірваними рельєфними мембранами з тиском вивільнення 10 кПа. При установці фільтрувальних блоків, що фільтрують вибухонебезпечний пил усередині робочого залу, мембрани розриву доповнюються кошиками для гасіння полум’я. Блоки фільтра оснащені автоматичною регенерацією фільтруючого середовища за допомогою стисненого повітря, регульованого відповідно до втрат тиску фільтра. Ми проектуємо скидання та збирання відходів відповідно до запиту клієнта та очікуваної кількості виділеного пилу.

Зв'яжіться з нами

Давайте працюватимемо разом


Якщо ви вирішуєте систему для вилучення алюмінієвого пилу або іншого вибухового матеріалу, ми пропонуємо вам співпрацю в проектуванні виробництва та впровадженні технології видобутку. Реалізація складається з наших власних продуктів, за функціональність та безпеку яких ми несемо повну відповідальність. Ми будемо раді, якщо ви зв’яжетесь з нами.