Застосування

Фільтрація димових газів котлів на біомасі

Фільтрація димових газів котлів на біомасі

Знепилення та фільтрація димових газів з вугільного котла або котла на біомасі є дуже важливою темою через все жорсткіші вимоги до скидання твердих забруднювачів у повітря. Більшість експлуатованих котлів на біомасі, в основному старих дат виробництва, оснащені лише циклональними сепараторами або мультициклонами. Ці технології захоплення золи димових газів не досягають необхідної ефективності розділення, і, таким чином, котли перевищують дозволені викиди TZL. Видалення пилу димових газів з котлів на біомасі характерне для великого поширення незгорілих у вигляді незгорілих частинок тирси, кори або тріски.

Знепилення великих котлів на деревній трісці вигідно вирішувати за допомогою електрофільтрів, для менших котлів потужністю від 300 кВт до приблизно. Однак після попередніх застосувань для знепилення котлів на біомасі механічні тканинні фільтри повністю виключаються, оскільки вони дуже схильні до горіння фільтруючого середовища, незважаючи на використання спеціальних високотемпературних тканин. Для знепилення менших котлів на біомасі ми виробляємо та встановлюємо фільтрувальні блоки з керамічним фільтруючим середовищем. Ці фільтри G&G Ceramic JET є вогнестійкими зі стійкістю до 900 °C.
Фільтрація димових газів котлів на біомасі

Керамічні фільтри для невеликих котлів на біомасі


Фільтри для димових газів G&G Ceramic JET-B призначені для знепилення димових газів, що утворюються при спалюванні твердого палива у джерелах згоряння. Завдяки своїй конструкції фільтрувальні установки використовуються для знепилення котлів, що спалюють біомасу. Основною характеристикою фільтраційних пристроїв є стійкість до гарячих частинок та залишків незгорілого палива, які виникають у димових газах під час згоряння біомаси. Димові гази, що надходять у фільтрувальний блок, спрямовуються в нижню частину фільтруючого пристрою за допомогою внутрішньої перегородки, щоб корпус фільтруючого блоку рівномірно нагрівався. Димовий газ проходить через середовище фільтра вгору в чисту камеру фільтра, а потім через вихідний отвір до вентилятора димових газів. Збір золи відбувається за стандартною конструкцією в інтегровані резервуари для золи, які оператор котла періодично спорожнює. Для котлів, що працюють безперервно, фільтрувальні блоки оснащені системою автоматичного видалення золи. На менших висотах установки видалення пилу вирішується за допомогою рухомого днища фільтра, а потім гвинтовим транспортером до сміттєвого бака.

Фільтраційний пристрій теплоізольований по всьому корпусу і оснащений електричним нагрівальним кабелем для загартування корпусу фільтра та запобігання конденсації димових газів у момент запуску або зупинки котла при низькій температурі димових газів. Пристрій для фільтрації не повинен бути обладнаний пірамідальним бункером для пилу через менші розмірні розміри для можливості встановлення безпосередньо в котельні.

Фільтрація димових газів котлів на біомасі

Електростатичні фільтри для всмоктування великих джерел


Ми використовуємо електрофільтри для знепилення великих джерел згоряння. В електрофільтрі частинки пилу відокремлюються внаслідок дії електричного поля. Електрично нейтральні частинки пилу заряджаються негативними електродами при попаданні у фільтр. Після зарядки частинки пилу димових газів притягуються до позитивного електрода, до якого ці частинки прилипають. Потім система відводу пластин забезпечує відведення пилових осадів і потрапляння їх у бункер фільтра, звідки вони транспортуються до контейнера за допомогою гвинтових конвеєрів. Електрофільтри мають невеликий перепад робочого тиску, який не коливається в залежності від кількості виділеного пилу. Джерелом високої напруги 70 кВ є сам трансформатор фільтра.

Зв'яжіться з нами

Давайте працюватимемо разом


Якщо ви плануєте впровадити систему знепилення димових газів з вугільного або біомасового котла, ми пропонуємо вам співпрацю в дослідженні, створенні проектної документації, виробництві, впровадженні та електричному контролі системи знепилення. Ми будемо раді, якщо ви зв’яжетесь з нами.