Застосування

Видалення пилу від металізації виробів

Видалення пилу від металізації виробів

Металізація означає нанесення шару розплавленого металу на поверхню металізованого виробу. Іншими словами, це термічне напилення продукту. Для цієї технології також використовується назва магазину. Металізація використовується як захист поверхні виробу або його компонентів, де потрібна підвищена хімічна стійкість основного матеріалу до корозії. Металізація застосовується не тільки для металевих поверхонь, а й для неметалевих виробів, таких як дерево, гума, шкіра тощо.

Під час металізації матеріал для металізації - цинк або алюміній - розплавляється в металізаційному пістолеті і прискорюється до поверхні за допомогою стисненого повітря. Однак під час металізації не весь матеріал прилипає до обробленої поверхні, а лише частина її. Під час металізації залишковий матеріал поширюється у простір коробки для металізації, і його потрібно дуже інтенсивно витягувати та фільтрувати повітря. Повітря з металевими частинками утворює вибухонебезпечну суміш, і тому система витяжки та фільтрації повітря повинна бути сконструйована у варіанті вибуху пиловідведення. Частинки металу, які потрапляють в систему всмоктування, знову перебувають у твердому стані. Частинки пилу цинку або алюмінію дуже клейкі. Ми розробляємо обладнання для фільтрації з великою площею фільтрації, де фільтрація відбувається на дуже низьких швидкостях фільтрації.
Видалення пилу від металізації виробів

Система фільтрації для металізації виробів


Витяжка в процесі металізації призначена для високоінтенсивної вентиляції простору металізації. Причиною є необхідність забезпечити витяг вибухонебезпечного пилу, щоб у коробці не було концентрації пилу, що дозволяє вибух. Ми розробляємо систему всмоктування та фільтрації для металізації за допомогою товстостінної всмоктувальної труби SKIII, обладнаної запобіжним клапаном для запобігання поширенню хвилі тиску в просторі металізації. Як фільтруючий пристрій ми рекомендуємо застосовувати текстильний фільтруючий пристрій в антистатичній конструкції з стійким до тиску корпусом до рівня +40 кПа. Блок фільтра оснащений рельєфними мембранами, які у випадку вибуху розриваються і випускають надлишковий тиск у безпечний простір. Ми завжди постачаємо обладнання для фільтрації, оснащене автоматичною регенерацією середовища для фільтрації за допомогою стисненого повітря, щоб обладнання для фільтрації могло працювати безперервно. Ми завжди проектуємо, виготовляємо та постачаємо всю систему витяжки та фільтрації повітря відповідно до вимог замовника, розміру робочого місця взуття або вимог виробника кабіни металізації.

Зв'яжіться з нами

Давайте працюватимемо разом


Якщо ви маєте справу з придбанням робочого місця з металізації або реконструкцією системи всмоктування, ми пропонуємо вам співпрацю в проектній документації, проектуванні та виробництві системи фільтрації та впровадженні повної технології. Ми будемо раді, якщо ви зв’яжетесь з нами.