Застосування

Видалення пилу в карєрі

Видалення пилу в карєрі

Видалення пилу в кар’єрі забезпечує захист навколишнього середовища шляхом пиловідведення, але в основному забезпечує очищення окремих фракцій щебеню від частинок пилу. Раніше використовуваний водяний туман під тиском є ​​ефективною системою зменшення поширення пилу в навколишнє середовище, але пил, пов’язаний з водяним туманом, потрапляє назад у гравій. Одержувачі гравійних фракцій сьогодні контролюють, серед іншого, кількість залишкового пилу – наповнювача – у купленій гравійній фракції, що підвищує вимоги до сухого відсмоктування пилу.

У кар’єрах знепилення відбувається не тільки шляхом приєднання центральної всмоктувальної труби до фланців кришок, але окремі фракції матеріалу можуть запилюватись продуванням за допомогою окремого вентилятора та системи форсунок та всмоктувальних форсунок. Така програма також може бути реалізована з існуючими рішеннями у вже створених кар’єрах. Очищення заповнюваної фракції від небажаного наповнювача відбувається шляхом встановлення продувних сопел при переливі отриманої фракції. Основними технологіями знепилювання в кар’єрі є витяжка з дробарок, витяжка з сортувальників, витяг переливів стрічкових конвеєрів, витяжка заправних форсунок. Для витяжки та фільтрації пилу в кар’єрах ми використовуємо фільтрувальні установки з регенерацією фільтруючого середовища за допомогою вентилятора високого тиску, так що для регенерації не потрібно використовувати джерело стисненого повітря. Відокремлений наповнювач транспортується набором гвинтових конвеєрів до заповнювального бункера, який обладнаний заповнювальною форсункою для безпилового відправлення наповнювача до вантажівки.
Видалення пилу в карєрі

Фільтр для знепилення кар’єру


Фільтр G&G Fan BAG – це фільтруючий пристрій, призначений для видалення пилу з кар’єрів, фасувальних заводів та операцій, де стиснене повітря недоступне для регенерації. Фільтр ідеально підходить для фільтрації сухого, не липкого пилу. Регенерація фільтруючого середовища забезпечується за допомогою автоматичного ковзання каретки, яка розташована на чистій стороні фільтра. Візок для регенерації забезпечує очищення окремих рядів кишень для фільтрів, розміщених один на одному. Джерелом регенераційного повітря є вентилятор високого тиску, який розташований на стелі фільтруючого пристрою. Регенерація відбувається в режимі онлайн під час роботи. Після досягнення кінцевого положення візок продовжує цикл регенерації. Після вимкнення фільтра відбувається уповільнення регенерації, коли регенераційна візок завершує два цикли регенерації та паркується в паркувальному положенні поза зоною фільтруючих елементів. Елементи фільтра – це горизонтально розташовані плоскі кишеньки фільтра, які кріпляться в корпусі фільтра спереду та ззаду. Пружинне з’єднання забезпечує щільне з’єднання, коли встановлена ​​кишеня фільтра. Фільтраційний пристрій для знепилення кар’єру оснащений камерою попереднього розділення, що забезпечує рівномірний розподіл потоку всередині фільтраційного блоку та співвідношення 60/40%. 60% всмоктуваного повітря подається в корпус фільтра у верхній частині фільтра, а 40% повітря – у нижню частину фільтра. При цьому в камері попереднього розділення безпосередньо відокремлюються грубі частинки, які вільно потрапляють у бункер і не контактують з фільтруючими елементами. Перевагою плоских кишень для фільтрів є велике співвідношення площі фільтра vz. розмір коробки фільтра.

Зв'яжіться з нами

Давайте працюватимемо разом


Якщо ви готуєтесь до впровадження або реконструкції витяжки фільтрів у кар’єрі, ми пропонуємо співпрацю у розробці проектної документації, виробництві та монтажі технології фільтрації та повну реалізацію послуги у вигляді виробництва та впровадження витяжних труб та електричних з’єднань. Ми будемо раді, якщо ви зв’яжетесь з нами.