Застосування

Видобуток переробних операцій

Видобуток переробних операцій

Ми вирішуємо проблему видобутку переробних операцій. Переробка матеріалів – це процес поводження з відходами, який призводить до їх повторного використання. У процесі переробки вхідний матеріал завжди технологічно поділяється на непридатні відходи та вихідну сировину, яка використовується для подальшої циклічної переробки. Велика кількість пилу супроводжує практично весь процес переробки, від надходження матеріалу до упаковки вихідного продукту.

Видобуток переробних операцій

Чим відрізняється відсмоктування вихлопних газів від інших операцій?


Видобуток переробних заводів є дуже специфічною неоднорідністю витягнутого пилу. Наведено приклад видобутку утилізації комунальних відходів. Комунальні відходи змінюються залежно від тенденцій та сезону. Взимку велика кількість золи є частиною комунальних відходів, влітку золи у відходах немає. Тому система витяжки повинна бути регульованою та регульованою для різних робочих станів лінії переробки. Як частина витягнутого пилу, поліетиленові пакети та інші легкі фракції паперової упаковки та фольги також потрапляють у систему відсмоктування. Всмоктувальні поліетиленові пакети викликають проблеми у фільтрувальних блоках, де вони, як правило, засмічують простір між фільтруючими шлангами та при регенерації засмічення бункера фільтра. Пластмаси, папір та фольга мають надзвичайну тенденцію утворювати склепіння в бункерах фільтрувальних блоків, і таким чином фільтруючий блок заповнюється відходами. Як засіб проти проникнення фольги та мішків у фільтр ми встановлюємо поворотні сепаратори перед фільтруючим блоком, які забезпечують відділення цих частинок від витягнутого повітря. Потім мішки та фольга закінчуються під поворотним сепаратором, де їх вивантажують у прес або контейнер, і лише частинки пилу надходять у фільтруючий блок.

Видобуток переробних операцій

На що слід звернути увагу, коли видобувають переробні заводи?


Найголовніше – це ретельно зрозуміти лінію перед тим, як здійснювати видобуток. Обговоріть функції кожної машини та спроектуйте правильний всмоктувальний пристрій та потужність всмоктування для нього. Ні про що не можна забувати – від надходження матеріалу, пунктів заправки, переливів стрічкових конвеєрів, дробарок, сортувальників, грануляторів. Кожна технологічна частина повинна витягуватися по-своєму, специфічно, щоб продукт не витягувався замість небажаного пилу. Навіть одна неправильно спроектована або погано відрегульована точка всмоктування може означати значну втрату кінцевого продукту.

Про вибухонебезпечну атмосферу не можна забувати. Оскільки неможливо точно визначити вхідний матеріал, необхідно припустити, що вибуховий матеріал може висмоктуватися, і адаптувати всю технологію до цього стану.

Не можна забувати про вологість всмоктувального середовища. Особливо взимку вологе повітря може конденсуватись на стінках фільтра та бункера всередині трубопроводів та фільтруючого обладнання. Конденсат призводить до замерзання рейок поворотної подачі та матеріалу всередині бункера. Для запобігання конденсації система фільтру та всмоктувальний трубопровід повинні бути теплоізольовані, а бункер обладнаний підігрівом.

Зв'яжіться з нами

Давайте працюватимемо разом


Якщо ви маєте справу з проектуванням, будівництвом або оптимізацією операцій з переробки, ми будемо раді співпрацювати з вами щодо постачання високоякісних та надійних технологій знепилення. Ми будемо раді, якщо ви зв’яжетесь з нами.