Застосування

Видобування тирси під час обробки деревини

Видобування тирси під час обробки деревини

Видобуток тирси під час обробки деревини є невід’ємною частиною виробництва будь-якого виробу з дерева. При обробці необробленої деревини тирса мокрі і важкі, а спосіб їх видобутку і подальшої обробки відрізняється від вилучення сухих тирси. У виробництві деревини часто використовують як невеликі мобільні витяжки тирси для одноцільних деревообробних верстатів, так і центральні системи витяжки тирси. Подальша обробка тирси також має дедалі вищий пріоритет.

Зберігання тирси в силосі для потреб власної котельні, або брикетування тирси для перепродажу. Наша компанія розробляє та виготовляє невеликі мобільні витяжки тирси, транспортні вентилятори, фільтрувальні установки для центрального витяжки тирси, силоси для зберігання тирси та гідравлічні підлоги для видалення тирси з бетонних бункерів для тирси та деревної тріски.

Центральний витяг тирси


Проектуючи центральний витяг тирси, ми завжди намагаємося зрозуміти функції окремих машин та їх використання в робочий час. Необхідні потужності видобутку в більшості випадків визначаються виробником деревообробних верстатів. Ми проектуємо центральну всмоктувальну трубу для швидкості потоку в діапазоні від 18 до 23 м/с. Для машин, які використовуються рідше під час виробництва, ми встановлюємо запірні клапани та засувки, щоб цю машину можна було від’єднати від центральної витяжної системи і таким чином заощадити потужність витяжки для іншого – активного використання машини. Ми виробляємо фільтраційні установки для центрального витягування як надлишкового, так і надлишкового тиску. Ми використовуємо фільтри надлишкового тиску у випадках, коли центральний всмоктувач містить кілька всмоктувальних гілок різної довжини та різної потреби в тиску. У разі відбору надлишкового тиску всі витяжні гілки мають власний транспортний вентилятор, який відкривається у фільтруючий блок. Блок фільтра – це місце, де вирівнюється надлишковий тиск від окремих вентиляторів, тоді як кожна всмоктувальна гілка має різний негативний тиск відповідно до вихідного тиску вентилятора. Це основна відмінність від вакуумного фільтра. У разі вакуумного фільтра один великий центральний вентилятор розташований на чистій стороні фільтра і забезпечує центральну тягу та вакуум у системі відсмоктування тирси. Всі всмоктувальні гілки мають однаковий вакуум тут. Вакуумна система підходить для витяжки рівномірно розподілених деревообробних верстатів. Перевагою вакуумної системи є вища ефективність використовуваного вентилятора і, як наслідок, нижче споживання електроенергії.

Місцеві витяжки для видобування тирси


Ми виробляємо потужні мобільні витяжки для місцевого видобування деревообробних верстатів. Агрегати для фільтрації Агрегати для фільтрації мають конструкцію мобільних витяжок тирси у масивному промисловому дизайні. Витяжний транспортний вентилятор виготовлений із сталі, довго стійкої до впливу стирання вихлопних тирси та стружки. Фільтраційна частина виконана з впускним отвором у верхній частині фільтруючого мішка, що забезпечує ідеальні умови для відділення відокремленого пилу. Потік повітря зверху вниз, частинки пилу та тирса, заносяться вниз у збірний мішок. Фільтраційні агрегати G&G Wood BAG – це високопродуктивні помічники в столярних майстернях та одноцельових деревообробних верстатах. Ми виробляємо мобільні витяжки тирси у варіантах з продуктивністю витяжки 1800 м3/год, 3000 м3/год, 5000 м3/год та 7000 м3/год.

Зв'яжіться з нами

Давайте працюватимемо разом


Якщо ви плануєте впровадження видобутку тирси, як мобільної, так і центральної системи фільтрації, ми пропонуємо співпрацю у формі консультацій, опрацювання проектної документації, виготовлення фільтраційних установок та фактичного впровадження. Ми будемо раді, якщо ви зв’яжетесь з нами.