Застосування

Відведення диму під час зварювання

Відведення диму під час зварювання

Виготовлені нами фільтрувальні агрегати придатні для відводу диму, пилу, парів та аерозолю, що утворюється під час зварювання металу. Витяг процесу зварювання дуже важливий для забезпечення чистого робочого середовища всередині робочого залу. Виготовлені нами фільтрувальні агрегати придатні для відводу диму, пилу, парів та аерозолю, що утворюється під час зварювання металу. Витяг процесу зварювання дуже важливий для забезпечення чистого робочого середовища всередині робочого залу. Зварювальний дим складається з набору небезпечних речовин, таких як оксиди металів та їх сплави, які є дуже небезпечними для людського організму через їх розмір PM 2,5. Ці частинки зварювальних парів можуть бути канцерогенними та спричиняти постійні ускладнення для здоров’я.

Не існує єдиного рішення для видобутку зварювальних станцій. Завжди необхідно поважати виробничу програму клієнта, розмір зварювальних швів, зварювальні процедури. Тим часом необхідно забезпечити достатнє вилучення зварювального диму, щоб працівники контактували з ним лише мінімально. Тип використовуваного фільтра та його виробник не настільки важливі для належної функції витяжки у зварювальних цехах. Найважливішим фактором для витяжки зварювального цеху є правильне визначення кількості витягнутого повітря і правильна конструкція витяжних пристроїв. Що стосується видобутку зварювальних цехів, то цілком справедливо, що чим ближче ми видобуваємо джерела, тим краще та ефективніше ми будемо ловити дим. Однак це загальне правило щодо відстані всмоктуючого пристрою може застосовуватися лише до невеликої групи місцевих зварювальних станцій. Інші рішення складніші.
Відведення диму під час зварювання

Проблеми видобутку великих робочих місць для зварювання


Великі зварювальні робочі місця, де виробляються зварні шви великих розмірів, спроби забезпечити ідеальне витяг досить марні. Тут можна застосувати всмоктувальні кронштейни з подовжуючими кронштейнами, щоб весь робочий простір був покритий, але всмоктувальні кронштейни мають дуже обмежену площу ефективного всмоктування і повинні бути розташовані дуже точно. Саме розташування всмоктувальних плечей є найбільшою перешкодою для належного всмоктування. Зварювальники часто сприймають всмоктувальні кронштейни як перешкоду для їх власної роботи і відмовляються використовувати їх.

Відведення диму під час зварювання

Екстракційний розчин для місцевих робочих місць зварювання


На місцевих робочих місцях, де зварюються зварювальні шви меншого розміру, можна встановити витяжні витяжки, які захоплюють майже весь зварювальний дим. Це робоче місце для ремонту після роботизованого зварювання або невелике місцеве робоче місце для зварювання до розміру зварного шва максимум 2 метри. Витяжна витяжка із задньою та верхньою зварювальною димоловкою встановлена ​​на витяжній стінці. Ефект всмоктування гарантує, що дим, що піднімається, відхиляється від працівника. Зварювальник повністю захищений достатньою тягою всмоктувальної системи і не повинен мати власної подачі відфільтрованого повітря до зварювальної маски.

Відведення диму під час зварювання

Всмоктувальний розчин для зварювальних роботів


Сьогодні роботизовані робочі місця дуже поширені, особливо в автомобільній промисловості. Витяг зварювальних роботів, які розташовані в закритих осередках, вирішується витяжним ковпаком, розташованим під стелею осередку в просторі над зварною частиною. При витяганні зварювальних роботів ми робимо великий акцент на захисті від попадання іскор у фільтруючий пристрій та зменшенні ризику горіння у фільтрі шляхом встановлення дозувальної станції для сорбенту.

Відведення диму під час зварювання

Всмоктувальне рішення для підрахунку роботів


Групування забивних роботів, що формують великі робочі місця з окремими точками точкового зварювання. Вони палять практично скрізь і дуже малою інтенсивністю. Наша думка після багатьох впроваджень полягає в тому, що НЕ МОЖЛИВО отримувати точки у високоякісній системі за допомогою локальної системи вилучення.

Дим, що утворюється в точковому нахилі, постійно поширюється у космос шляхом переміщення продуктів за допомогою маніпулятора. З плоскогубцями, які обладнані місцевими всмоктувальними механізмами, очевидно, що ефективність всмоктування сягає максимум 10%. Ще однією суттєвою проблемою є положення роботів, які очікують звільнення бункера для продукту. У цьому випадку робот із курильним продуктом зупиняється у верхньому положенні і чекає звільнення бункера. У такому положенні виріб димить, і дим поширюється у просторі. Наше рішення полягає в тому, щоб укласти всю групу роботів-балів в одному технологічному просторі, використовуючи прозорий брезент. Брезенти утворюють стіни вихлопного простору, стеля залу – стеля закритого простору. Брезент утворює замкнутий простір над робочими робочими місцями, звідки ми витягуємо забруднене повітря. Система витяжки працює, витягуючи повітря з простору забивних роботів і повертаючи повітря назад у простір зали після фільтрації. Це запобігає поширенню диму з крапок у районі, де вже є оператори.

Зв'яжіться з нами

Давайте працюватимемо разом


Ми пропонуємо вам наш досвід та навички впровадження на основі нашого власного товарного асортименту. Ми будемо раді, якщо ви зв’яжетесь з нами.