Застосування

Видобуток при різанні алюмінію

Видобуток при різанні алюмінію

При різанні алюмінію пилковими дисками утворюється велика кількість алюмінієвих тирси. У високоефективних автоматичних різальних верстатів обсяг алюмінієвих тирси настільки великий, що неможливо витягти ці тирсу з верстата вручну завдяки ефективному виробництву, а їх видалення вирішується за допомогою систем відсмоктування. Система відсмоктування забезпечує постійну тягу в витяжній трубі, щоб алюмінієві тирса не осідали всередині машини та в витяжній трубі. Система фільтрації оснащена великою сепараційною камерою, яка виконує функцію проміжного зберігання видобутих тирси.

Система всмоктування розроблена таким чином, щоб бути стійкою до впливу всмоктуваної охолоджуючої емульсії. Ми рекомендуємо, щоб вихід фільтрованого повітря виходив за межі виробничого цеху, але при використанні вторинної стадії фільтрації можна повернути фільтроване повітря назад в зону холу. Всмоктувальна труба повинна бути гладкою, з'єднаною фланцями, щоб тирса не зачепилися за гострі місця заклепок або саморізів.
Видобуток при різанні алюмінію

Алюмінієві тирса та їх характеристики


Хоча алюмінієвий матеріал, а також пил є дуже вибухонебезпечним, при різанні алюмінієвого матеріалу кількість виділеного алюмінієвого пилу становить лише невелику кількість, а решта об’єму аспіраційних відходів складається з великих алюмінієвих трісок. З цієї причини не потрібно вирішувати систему відсмоктування у версії для вилучення вибухонебезпечного пилу. Затримана тирса не утворює з повітрям вибухонебезпечної суміші. Алюмінієві тирса мають тенденцію злипатися і утворювати арки при дотику. Відділені відходи дуже громіздкі та мають низьку питому вагу. Для ущільнення тирси під фільтрувальним блоком можна встановити брикетувальний прес, який стискає об’ємні тирсу в ущільнені алюмінієві брикети.

Видобуток при різанні алюмінію

Фільтр для витяжки ріжучих алюмінієвих профілів


Блок фільтрації обладнаний великою камерою попереднього розділення об’ємом від 0,7 до 1,5 м3, залежно від потужності всмоктування та припущення про кількість випилюваних тирси. Фільтраційний пристрій оснащений двома стадіями фільтрації. Перший етап фільтрації Матеріали для фільтрації – це гладкі текстильні фільтруючі шланги або багатофункціональні фільтри. Друга стадія фільтрації складається з гепафільтра, який служить для захоплення частинок масла з аспірованої охолоджуючої емульсії. Перший етап фільтрації оснащений регенерацією за допомогою вібраційного двигуна. Блок фільтра оснащений вбудованим витяжним вентилятором. Потужність вентилятора контролюється в режимі запуску та зупинки. Управління всмоктувальним блоком електрично підключено до розділової машини.

Зв'яжіться з нами

Давайте працюватимемо разом


Якщо ви маєте справу з придбанням автоматичного верстата для різання алюмінієвих профілів, ми будемо раді запропонувати вам наш досвід у галузі видобутку алюмінієвих тирси, проектної документації або впровадження системи витяжки за допомогою власних фільтрувальних установок. Ми будемо раді, якщо ви зв’яжетесь з нами.