Застосування

Видобуток в харчових операціях

Видобуток в харчових операціях

Високопродуктивна екстракція в харчових операціях дуже важлива для забезпечення чистого робочого середовища. Пил, що вільно поширюється на виробничу лінію, може бути джерелом домішок та бактерій, які абсолютно небажані у виробництві продуктів харчування. Відкладення харчового пилу в кутах лінії може створити вибухонебезпечне середовище і, отже, небезпечно для працівників виробництва. Основними сферами застосування харчової пиловіддачі є екстракція цукрового пилу, екстракція борошняного пилу, екстракція у виробництві прянощів, екстракція упаковки продуктів. Найпоширенішим застосуванням екстракції в харчових операціях є екстракція вагових місць матеріалу та бункерів для суміші.

Видалення харчового пилу можна вирішити централізовано за допомогою центрального фільтруючого пристрою та трубопроводів до окремих пунктів знепилення. Місцеві джерела пилу можна витягувати локально, використовуючи невеликі місцеві установки фільтрації. Блоки фільтрації різняться залежно від того, чи відокремлений матеріал використовується для подальшого використання у виробництві продуктів харчування, чи потрапляє у відходи. Ми виробляємо та постачаємо фільтраційні установки та комплектуючі системи всмоктування у конструкції з нержавіючої сталі з можливістю очищення та дезінфекції всмоктувальної труби.
Видобуток в харчових операціях

Центральне вилучення харчового пилу


Один центральний і фільтраційний блок використовується для центрального відсмоктування харчового пилу і з’єднаний з окремими точками знепилення системою центральної витяжної труби. Всмоктувальні труби специфічні для виробництва продуктів харчування, оскільки великий наголос приділяється можливостям регулярного очищення та дезінфекції. Ми переважно використовуємо трубопроводи з нержавіючої сталі з швидкознімними з’єднаннями. Харчовий пил дуже вибухонебезпечний, переважно цукровий та борошняний. Отже, центральна вихлопна система повинна бути обладнана запобіжними елементами, щоб звільнити та запобігти передачі вибуху. Фільтрувальні блоки, які контактують з продуктом, який надалі використовується для виробничого процесу, виготовляються із сертифікованого матеріалу для харчової промисловості, включаючи повністю фільтруючий матеріал та ущільнювачі.

Видобуток в харчових операціях

Аспірація шляхів транспортування зерна


Ми використовуємо місцеві фільтри для аспірації зернових, сівби та транспортування брухту. За допомогою точкових фільтрувальних агрегатів відсмоктуються переробники, гвинтові конвеєри та елеватори. Це система фільтрації, де витягнутий пил повертається на транспортний шлях матеріалу. Ці фільтри не призначені для відділення пилу від транспортуваного продукту, а лише для видалення пилу з транспортного шляху. Точковий фільтр підтримує негативний тиск у конвеєрі, завдяки чому повітря всмоктується у внутрішній простір, і таким чином запобігається розповсюдженню пилу у виробничому цеху. Ми виробляємо точкові фільтри G&G Local JET у горизонтальній конструкції для знепилення редукторів та гвинтових конвеєрів та у вертикальній конструкції для знепилення ліфтів. Продуктивність невеликих локальних фільтрів становить від 900 м3/год до 7000 м3/год.

Зв'яжіться з нами

Давайте працюватимемо разом


Якщо ви плануєте реконструкцію аспіраційних транспортних шляхів або здійснення відсмоктування харчового пилу, ми пропонуємо вам співпрацю у створенні досліджень, проектної документації, виробництві технології фільтрації та повній реалізації системи знепилення. Ми будемо раді, якщо ви зв’яжетесь з нами.