Застосування

Видобуток плавильних печей та куполів

Видобуток плавильних печей та куполів

Видобування димових газів з плавильних печей є однією з найважливіших систем видобутку на ливарних, плавильних і металургійних заводах. Під час плавлення металу надходить велика кількість димових газів, які необхідно витягувати за допомогою стабільної в експлуатації системи витяжки та фільтрації. Витяг димових газів з плавильних печей поділяється на гаряче та холодне застосування відповідно до температури витягнутого димового газу. Гарячі димові гази виробляються в газоплавильних печах, купольних печах та обертових печах. Температура на виході з печі становить приблизно від 350 до 500 °C.

Для вилучення та фільтрації димових газів необхідно використовувати або фільтрувальні блоки спеціальної конструкції, обладнані керамічним фільтруючим середовищем з термостійкістю до 900 °C, або охолодити ці димові гази перед фільтрацією текстильним фільтром. Для охолодження димових газів використовуються промислові трубчасті охолоджувачі або рекуператори, які забезпечують охолодження витягнутих димових газів до температури, придатної для фільтрації текстильним фільтром. Холодні димові гази витягуються з електроіндукційних печей. В електроіндукційних печах димові гази не утворюються при спалюванні газу чи іншого палива, але розплавлений матеріал поступово нагрівається завдяки електричній індукції. Витягуємо димові гази за допомогою вбудованої кришки печі або додаткової навісної кришки. Витягнуті димові гази мають температуру приблизно від 60 до 80 °C.
Видобуток плавильних печей та куполів

Звичайний видобуток газоплавильних печей


Видобуток газових печей найчастіше застосовується при виплавці алюмінію. Сучасні печі оснащені регенераторами димових газів або рекупераційними обмінниками. Ці обмінники знижують температуру димових газів і передають віддалену енергію димовому повітрю. Незважаючи на регенератори димових газів, температура димових газів становить близько 350 °C. Ми розробляємо систему фільтрації, обладнану власною системою охолодження димових газів, використовуючи трубчастий димохідний газообмінник. Перед тим, як охолоджені димові гази потрапляють у фільтрувальний блок, ми додаємо до димових газів сорбент для зменшення вмісту HF та HCl. Ми розробляємо фільтрувальний блок з текстильними фільтруючими елементами з термостійкістю до 200 °C. Фільтри оснащені автоматичною регенерацією фільтруючого середовища за допомогою стисненого повітря. Фільтр розділений на окремі камери для можливості автономної регенерації. Вся вихлопна система повинна бути теплоізольована, щоб конденсація вологих димових газів.

Видобуток плавильних печей та куполів

Виробництво електроенергії під час видобутку гарячих димових газів


Сучасні вихлопні системи використовують температуру димових газів для виробництва електроенергії. Цей спосіб видобування димових газів відрізняється від інших віддачею інвестиційних витрат. Він застосовується для суцільних печей, таких як обертові цементні печі або установки безперервного лиття. Екстракційна система працює таким чином, що димові гази не охолоджуються перед фільтрацією, а фільтруються при високій температурі. Для фільтрації гарячих димових газів використовуються фільтри димових газів з керамічним фільтруючим середовищем, які витримують вплив високих температур до 900 °С. Відпрацьовані гази керамічних фільтрів надходять до теплообмінника когенераційного агрегату. Фільтрація відбувається перед установкою когенерації, щоб запобігти засміченню теплообмінника установки когенерації. Відпрацьовані димові гази, що знаходяться за когенераційною установкою, досягають температури приблизно 120 °C, так що не відбувається конденсації димових газів у всьому трубопроводі до головки димоходу. Вся система вимагає безперервності таких технологічних параметрів, як кількість та температура димових газів.

Зв'яжіться з нами

Давайте працюватимемо разом


Якщо ви плануєте придбати плавильну піч або реконструювати існуючу систему фільтрації плавильної фабрики, ми пропонуємо вам співпрацю в обробці проектної документації, виробництві та монтажі системи фільтрації та постачанні комплексної системи управління. Ми будемо раді, якщо ви зв’яжетесь з нами.