Застосування

Лазерна та плазмова екстракція

Лазерна та плазмова екстракція

Витягуючи випари під час механічної обробки матеріалу лазером або плазмою, ми забезпечуємо вилучення та фільтрацію шкідливих речовин у вигляді випарів та випарів, які виділяються під час різання матеріалу. Система відводу підключена до витяжного столу і забезпечує видалення випарів знизу. При вилученні лазера та плазми частинки пилу, частинки розділеного матеріалу та іскри також є частиною витягнутих парів.

Ми оснащуємо систему фільтрації сепаратором іскр, що зменшує ризик горіння фільтраційного блоку. Ми використовуємо фільтрувальні блоки, або картриджні, або текстильні, завжди оснащені автоматичною регенерацією фільтруючого середовища за допомогою стисненого повітря. При використанні вторинної стадії фільтрації можна повернути відфільтроване повітря, витягнуте з лазера або плазми, назад у виробничий цех. Ми забезпечуємо витяг з машин, що горять, не тільки металевих матеріалів, а й з різання пластику, шкіри, паперу чи інших лазерних гравірувальних верстатів.
Лазерна та плазмова екстракція

Видобуток палаючих столів


Лазерні верстати з ЧПУ вже оснащені виробником столами, які мають приєднувальний фланець для всмоктуючого пристрою. Ці таблиці розділені на всмоктувальні секції. Окремі секції автоматично відкриваються і закриваються відповідно до руху палаючого порталу. Необхідна потужність всмоктування визначається виробником лазера або плазми і коливається від 2500 м3/год до 10 000 м3/год залежно від конструкції та розміру спалювальної машини. Ми контролюємо систему фільтрації шляхом автоматичного прив’язки до процесу горіння. Система фільтрів запускається автоматично перед початком горіння. По закінченні циклу горіння система фільтрації автоматично вимикається та відновлюється.

Лазерна та плазмова екстракція

Витяжні компоненти для спалювальних машин


Система фільтрації оснащена іскровідділювачем, розташованим у випускній трубі. У сепараторі іскр всмоктані іскри та грубий бруд відокремлюються перед потраплянням у фільтруючий пристрій. Фільтруючим середовищем є або фільтруючі картриджі з високотемпературно-стійким покриттям матеріалу, або фільтрувальні текстильні шланги. Ми обираємо тип фільтруючого матеріалу та конструкцію фільтра відповідно до перспективи роботи фільтрувальної технології та відповідно до просторових можливостей розташування фільтруючого блоку. Блок фільтра завжди оснащений автоматичною регенерацією фільтруючого середовища за допомогою стисненого повітря. Регенерація відбувається автоматично щодо перепаду тиску фільтра. Витяжний вентилятор розташований збоку відфільтрованого повітря. Клас тиску вентилятора ми обираємо відповідно до відстані між палаючою машиною та фільтруючим пристроєм. Найчастіше ми використовуємо вентилятори з тиском від 2500 Па до 3500 Па. Ми розподіляємо відфільтроване повітря в режимі літо / зима, де взимку повітря повертається у простір залу, де розподіляється у простір за допомогою вторинного фільтра – втулки фільтра. Влітку відфільтроване повітря продувається у зовнішнє середовище.

Зв'яжіться з нами

Давайте працюватимемо разом


Якщо ви маєте справу з видобуванням машини для плазмового або лазерного різання, ми пропонуємо вам співпрацю у вигляді нашого досвіду від реалізацій, заснованих на портфелі наших власних установок фільтрації. Ми будемо раді, якщо ви зв’яжетесь з нами.