Застосування

Видобуток вибухових кабін та бластерів

Видобуток вибухових кабін та бластерів

Ми вирішуємо видалення пилу в підривних кабінах та бластерах. Видалення пилу є невід’ємною частиною цієї обробки поверхні під час підривання, підривання та піскоструминної обробки. Підрив – це технологічний процес обробки поверхні різних, зазвичай твердих матеріалів, струменевими абразивними частинками, що знаходяться під тиском. Найчастіше в якості абразивних матеріалів для твердих матеріалів використовуються сталевий дробовий і сталевий гранулят S, діоксид кремнію, корунд, бюлетень, сталеві піщинки, пісок білого чавуну або шлак або керамічні мікросфери.

Причиною підривання матеріалу є видалення домішок з поверхні продуваного продукту, щоб виріб був готовий до подальшого фарбування. Під час вибухових робіт частинки іржі, застарілі фарби та інші домішки потрапляють в зону підривання. Ці частинки пилу висмоктуються та відокремлюються за допомогою системи фільтрації. При підриванні алюмінієвих виробів може висмоктуватися алюмінієвий пил, який може утворювати вибухонебезпечну суміш з повітрям, і тому система фільтрації також обладнана для всмоктування вибухонебезпечного пилу.
Видобуток вибухових кабін та бластерів

Видобуток підвісних та барабанних бластерів


Система фільтрації для всмоктування барабана або підвісних бластерів оснащена циклом попереднього розділення для розділення та повторного використання абразиву. Трубопроводи, що з’єднують бластер, камеру попереднього розділення та фільтруючий пристрій, виконані в товстостінній конструкції SKIII, оскільки пиловловлювач з бластерів містить велику кількість абразивного пилу, що проникає в екстракційні труби та лікті. Ми завжди оснащуємо фільтрувальний блок камерою попереднього розділення, яка має завдання відокремлювати грубі абразивні частинки, щоб захистити фільтруюче середовище та продовжити термін його служби. Ми обираємо фільтруючий засіб відповідно до просторових можливостей розташування фільтруючого пристрою. Для вилучення бластерів ми найчастіше використовуємо текстильні фільтрувальні блоки, які мають тривалий термін служби фільтруючого середовища. При періодичному використанні бластерів ми рекомендуємо встановлювати блок картриджних фільтрів, який виконує необхідне завдання, є менш дорогим для інвестування, але фільтруючий засіб потрібно міняти частіше порівняно з текстильними фільтрами.

Видобуток вибухових кабін та бластерів

Видобуток підривних камер


Підривні камери використовуються для підривання поверхні великих виробів, таких як виливки або великі шви. Підривні камери також використовуються для механічного зачищення фарби великих деталей, таких як рами автомобілів. Підривна камера – це замкнутий вибуховий простір, де абразивні частинки метаном прилягають до поверхні за допомогою стисненого повітря. Робоча підривна камера одягнена у спеціальний костюм та оснащена дихальною маскою. Частинки пилу та домішки під час підривання викидаються безпосередньо у простір підривної коробки. З цієї причини ми оснащуємо підривні кабіни ефективною та високоефективною системою відведення та фільтрації повітря. Випускні потужності для вибухових кабін забезпечують великий повітрообмін з частотою близько 150 разів на годину. Проектуючи витяжку підривної кабіни, ми розміщуємо всмоктувальні щілини в нижній частині камери і повертаємо відфільтроване повітря у верхню частину камери. Ми проектуємо потік всередині підривної камери зверху вниз, що призводить до високоефективного очищення повітря всередині підривної камери.

Зв'яжіться з нами

Давайте працюватимемо разом


Якщо ви маєте справу з видобуванням підривної машини або підривної камери, ми пропонуємо вам співпрацю в рамках проекту, виготовлення та встановлення якісної системи фільтрації. Ми будемо раді, якщо ви зв’яжетесь з нами.