Застосування

Витяжка під час шліфування та полірування

Витяжка під час шліфування та полірування

Абразивне видалення пилу – одне з найпоширеніших застосувань систем відведення та фільтрації повітря. Подрібнення продукту є частиною більшості виробничих підприємств, не тільки в машинобудуванні. У машинобудуванні та автомобілебудуванні ми найчастіше застосовуємо витяг шліфувальних станів для металевих виробів, коли шви шліфують перед фарбуванням. Шліфування не повинно бути лише сухим процесом, коли ми витягуємо сухі частинки пилу, але шліфування охолоджуючою емульсією часто використовується при обробці з ЧПУ.

При виробництві будівельних елементів несучі поверхні цегли та багато інших застосувань шліфуються. Для всіх сухих процесів подрібнення характерно, що розмелений матеріал значною мірою поширюється в робочий простір шліфувального цеху. Ефективна система відсмоктування забезпечує видалення пилоподібних частинок у фільтруючий блок та захист здоров'я працівників.
Витяжка під час шліфування та полірування

Добування подрібнювальних млинів


Розробляючи систему витягування шліфувального верстата, ми завжди намагаємось зрозуміти асортимент клієнта та розмірну точку шліфувального стану. Окремі робочі місця шліфувального цеху зазвичай відрізняються розмірами робочого простору, і для кожного робочого місця необхідно визначити правильну кількість відпрацьованого повітря. Ідеальним рішенням для менших шліфувальних приміщень є використання всмоктувальних шліфувальних столів, які забезпечують відведення пилу вниз у стільницю столу і одночасно в задню пластину столу, подалі від шліфувальної машини. Потім окремі шліфувальні столи підключаються до центральної системи всмоктування та підключаються до фільтруючого блоку. Більші шліфувальні простори або шліфувальні кабіни ідеально вирішувати за допомогою відсмоктування з підлоги з подачею фільтрованого повітря у верхню частину кабіни. Частинки пилу не тільки мимовільно падають на підлогу під дією сили тяжіння, але завдяки всмоктуванню з підлоги відбувається дуже швидке та ефективне очищення повітря в помелі помелу. Якщо немає можливості встановити витяжні канали в підлозі, можна встановити витяжки по периметру стінок шліфувального простору. Ми використовуємо фільтрувальні блоки, або картриджні, або текстильні, завжди оснащені автоматичною регенерацією фільтруючого середовища за допомогою стисненого повітря. Ми вибираємо між картриджем та блоком текстильного фільтра залежно від використання шліфувальної машини та варіантів простору. Картриджні фільтри дешевші для інвестування, але частіша заміна фільтруючого середовища потрібна приблизно раз на 5000 робочих годин. Текстильні фільтри дорожче інвестувати, але вони мають нижчі експлуатаційні витрати через більший термін служби кишень фільтрів.

Витяжка під час шліфування та полірування

Добування полірувальників


Ми підключаємо витяжний пристрій для полірування або полірувальні диски до насадки для витяжки. Полірувальні машини, як правило, оснащені власними всмоктувальними кришками з певним діаметром з’єднання. З нами часто трапляється, що витяжні кришки для полірувальників невідповідно розроблені та малогабаритні для ефективності витяжки. З цієї причини ми розробляємо власні витяжки. Пил, витягнутий з полірування металу, містить залишки полірувальної пасти та шматочки текстильних волокон полірувальних коліс. Як правило, цей пил характеризують як вибухонебезпечний. Видобуток полірувальних установок ми вирішуємо в конструкції для вилучення вибухонебезпечного пилу. Внутрішня частина трубопроводів повинна бути гладкою, без гострих кінців заклепок або саморізів, щоб волокна полірувальних дисків не потрапляли всередину трубопроводу. Блок фільтра повинен бути обладнаний елементами вибухозахисту. Відфільтроване повітря можна повернути у простір залу, використовуючи етап вторинної фільтрації.

Зв'яжіться з нами

Давайте працюватимемо разом


Якщо ви плануєте впровадження шліфувальної, полірувальної, шліфувальної кабіни або місцевого робочого місця шліфування, ми пропонуємо вам співпрацю в обробці проектної документації, виробництві технології видобутку та монтажних роботах. Ми будемо раді, якщо ви зв’яжетесь з нами.