Застосування

Екстракція масляного туману та аерозолів

Екстракція масляного туману та аерозолів

Екстракція масляного туману – це характерне для обробки з ЧПУ застосування охолоджуючої емульсії. При обробці високошвидкісними інструментами виділяється велика кількість теплової енергії, і з цієї причини охолоджуюча емульсія використовується для охолодження як інструменту, так і заготовки. У верстаті з ЧПУ охолоджуюча емульсія розпорошується у вигляді аерозолю, утвореного мікрокапельками охолоджуючої емульсії. Водночас емульсія випаровується через високі температури обробки. Випаровування емульсії утворює масляні пари. За відсутності витяжки верстата з ЧПУ масляні емульсії та пари поширюються у виробничий цех через витоки в кришці верстата.

Екстракція масляного туману можна здійснити локально, де кожна машина з ЧПУ обладнана власним сепаратором масляного туману. Центральні аерозольні сепаратори використовуються для центрального витягування масляного туману з групи машин, обладнаних витяжним вентилятором з можливістю контролю потужності відсмоктування. Для окремих вихлопних машин ми встановлюємо заслінки з автоматичним управлінням, які регулюються відповідно до використовуваного верстата з ЧПУ. Лінія всмоктування системи відводу масляного туману повинна бути щільною, щоб конденсат масла не протікав через з'єднання труб.
Екстракція масляного туману та аерозолів

Механічне розділення туманності


Пристрої призначені для відокремлення емульсійних туманностей, що утворюються під час механічної обробки. Принцип відділення крапель нафти від повітря механічний. Пристрій не потребує одноразових фільтрів.
Аерозолі відокремлюють за допомогою тканини з нержавіючої сталі та відокремлюючої ламелі. Пристрій постачається у вигляді компактного блоку з вентилятором, призначеним для негайного підключення. Ми забезпечуємо фільтри вбудованим електричним розподільним щитом для можливості регулювання швидкості обертання вентилятора. Ми забезпечуємо пристрій всмоктуванням як зліва, так і справа. Дно виконано як водонепроникний масляний відстійник із соплом для підключення відокремленого зливного шланга емульсії. Всі картриджі з фільтром можна чистити, і не потрібно використовувати одноразові картриджі. Механічні сепаратори туманностей можуть бути використані в обробних центрах з ЧПУ як локальна екстракція, в шліфувальних машинах з охолодженням емульсією та в багатоверстатних вузлах як центральна екстракція.

Екстракція масляного туману та аерозолів

Електростатичні сепаратори масляного туману


Пристрої призначені для відокремлення масляних туманностей, що утворюються під час механічної обробки. Принцип відділення крапель нафти від повітря є механічним та електростатичним. Аерозолі відокремлюють за допомогою тканини з нержавіючої сталі, розділювальної ламелі та електрофільтра. Пристрій постачається у вигляді компактного блоку з вентилятором, призначеним для негайного підключення. Двигун управляється електронно з безступінчастим регулюванням швидкості для потужності всмоктування до 1400 м³/год. Всі фільтри, включаючи електростатичний блок, можна чистити, і немає необхідності використовувати будь-які одноразові фільтри. Електростатичні сепаратори масляного туману можуть застосовуватися на всіх верстатах, де використовується масляне охолодження заготовки. Для обробних центрів з ЧПУ в якості локальної витяжки, для шліфувальних машин з масляним охолодженням, для набору декількох верстатів як центральної витяжки

Зв'яжіться з нами

Давайте працюватимемо разом


Якщо ви плануєте впровадити систему витяжки масляного туману або пари аерозолю, ми пропонуємо вам співпрацю в проектуванні системи, розробці проектної документації, виробництві та впровадженні всіх компонентів, включаючи електричне підключення та управління системою. Ми будемо раді, якщо ви зв’яжетесь з нами.