Застосування

Всмоктування вібраційних шліфувальних машин при шліфуванні шпаклівки

Всмоктування вібраційних шліфувальних машин при шліфуванні шпаклівки

Ми виробляємо фільтрувальні установки високого тиску для вилучення вібраційних шліфувальних машин при шліфуванні шпаклівки. Всмоктування вібраційних шліфувальних машин полягає у підключенні всмоктувального шланга високого тиску безпосередньо до сопла вібраційної шліфувальної машини. Герметик висмоктується через наждачний папір, який вже оснащений всмоктувальними отворами від виробника. При використанні відсмоктувача герметика під високим тиском безпосередньо з подрібнювача, шліфуваний пил не поширюється в зону шліфувальної кабіни, а всмоктується безпосередньо у фільтрувальний блок високого тиску.

Ми виробляємо як невеликі системи для витяжки однієї вібраційної шліфувальної машини, так і центральні системи високого тиску, які використовуються для центрального витягування цілих шліфувальних кабін, де одночасно всмоктується до 10 шліфувальних машин. Екстракція високого тиску також застосовується в автомобільних лакофарбових цехах для вилучення шліфувальної фарби під час ремонту кузова. Система видалення герметика оснащена турбіною з високим вакуумом, яка управляється перетворювачем частоти залежно від кількості використовуваних шліфувальних машин.
Всмоктування вібраційних шліфувальних машин

Високий вакуумний відбір шліфувальних машин


Ми виробляємо вакуумні фільтрувальні агрегати G&G. Вони являють собою високовакуумні фільтрувальні установки, призначені для центральних систем всмоктування для шліфування герметиків. Агрегати з високим вакуумом розраховані на всмоктуючу потужність від 200 м3 / год до 8000 м3 / год при загальному вакуумі до -70 кПа. Фільтри призначені для пилу без ризику вибуху, і, якщо вони оснащені захисною мембраною, агрегати розроблені для пилу з ризиком вибуху згідно з ATEX. Ми виробляємо фільтрувальні установки Micro JET, оснащені турбіною з високим вакуумом для найменших систем видалення герметика. Блоки фільтра оснащені автоматичною регенерацією фільтруючого середовища за допомогою протитоку стисненого повітря. Виділений шпаклівка для шпаклівки накопичується у контейнері для збору об’ємом від 20 до 200 літрів відповідно до вимог замовника або відповідно до кількості всмоктувальних шліфувальних машин.

Всмоктування вібраційних шліфувальних машин

Професійна витяжка під час ремонту фарби


Видобуток ремонтів пофарбованих деталей відбувається в закритих кабінах з центральним розподілом вихлопної труби. Ми використовуємо труби з нержавіючої сталі високого тиску, з’єднані затискачами. На окремих кінцях всмоктувальної труби встановлений пневматично відкривається запірний клапан. Клапан регулюється за допомогою подачі стисненого повітря з вібраційної подрібнювача. Як тільки робочий шліфує, запірна кришка відкривається автоматично, і подрібнювач таким чином підключається до всмоктувача. Підключаючи шліфувальну машину до всмоктувача, система фільтрації автоматично збільшує свою потужність всмоктування. Якщо працівник припинить користуватися подрібнювачем, подача стисненого повітря подрібнювача буде перервана, заслінка закрита, а блок фільтра автоматично зменшить потужність всмоктування. Ми розробляємо та постачаємо професійні системи для лакофарбових цехів та цехів шліфування шпаклівки для безперервних ліній в автомобільній галузі, виробництва або ремонту вагонів та автобусів.

Зв'яжіться з нами

Давайте працюватимемо разом


Якщо ви маєте справу з придбанням або реконструкцією системи видобутку в шліфувальному цеху або лакофарбовому цеху, ми пропонуємо вам співпрацю в розробці та обробці проектної документації, виготовленні повної системи вилучення та впровадженні всієї технології видобутку. Ми будемо раді, якщо ви зв’яжетесь з нами.