Застосування

Стінки всмоктування для мокрого та порошкового покриття

Стінки всмоктування для мокрого та порошкового покриття

Стіни для вилучення фарби є невід’ємною частиною магазинів мокрої та порошкової фарби. Вони забезпечують видалення бризок фарби та виділення летких речовин із лакофарбового цеху або виробничого цеху. Всмоктувальні стінки оснащені декількома стадіями фільтрації.

Перший етап фільтрації складається з повітропроникних ламелей, завданням яких є захоплення вологих крапель фарби та забезпечення таким чином їх висихання. На другому етапі фільтрації ми використовуємо фільтрувальний фліс з нетканої фільтрувальної маси, який захоплює частинки пилу фарби. На третьому етапі фільтрації ми використовуємо неткане полотно з частинками активованого вугілля, яке має завдання захоплення ЛОС-речовин. Ми оснащуємо невеликі витяжні стінки власним вбудованим витяжним вентилятором із приєднувальним фланцем для відводу повітря до зовнішнього середовища. Великі стінки для видалення фарби або їх вузли з'єднані центральним каналом і витягуються за допомогою центрального витяжного вентилятора. Ми виробляємо сегментарні рішення для фарбування стін, які розробляємо відповідно до потреб клієнта.
Стінки всмоктування

Заміна повітря в лакофарбовому цеху


Через те, що відпрацьоване повітря із витяжної стінки містить леткі речовини з розчинників фарби, необхідно направити вихлоп з витяжної стінки на зовнішню сторону залу. Цей спосіб віджимання призводить до незбалансованого балансу повітря всередині зони лакофарбового цеху. Дефіцит відпрацьованого повітря потрібно замінити кондиціонованим свіжим повітрям із зовнішнього середовища. Ми замінюємо повітря в лакофарбовому цеху за допомогою блоків подачі кондиціонерів, оснащених фільтрацією впускного повітря та підігрівом поданого повітря. При проектуванні блоку подачі повітря ми виходимо з вимоги підтримувати необхідну температуру в лакофарбовому цеху. Специфічним обладнанням вихлопної системи лакофарбового цеху є використання рекупераційного блоку для рекуперації тепла з відпрацьованого повітря. Ми використовуємо рекупераційні установки в лакофарбових цехах в лакофарбових цехах, де потрібна більш висока температура робочого простору. У цьому випадку перегрівання припливного повітря означатиме великі експлуатаційні витрати, які використання рекупераційного блоку зменшує.

Стінки всмоктування

Регулювання потужності всмоктування фарбувальних стін


Використання нерегульованої технології витяжки – це те саме, що купувати автомобіль і постійно їздити з повністю натиснутою педаллю, незалежно від швидкості, необхідної для їзди. Регулювання стінок витяжної фарби вирішується управлінням витяжним вентилятором за допомогою перетворювача частоти. Художник контролює потужність всмоктування вручну відповідно до власних потреб. Якщо він фарбує великі деталі на більшій відстані від всмоктувальної стінки, це додає потужності всмоктування. Якщо фарбувати дрібні вироби біля всмоктувальної стінки, це зменшить потужність всмоктування до мінімуму. Коли витяжна стінка підключена до блоку подачі припливного повітря, регулювання відбувається разом. Коли потужність вихлопних газів зменшується, потужність блоку подачі зменшується прямо пропорційно, щоб повітряні умови в лакофарбовому цеху були збалансовані.

Зв'яжіться з нами

Давайте працюватимемо разом


Якщо ви плануєте придбати фарбувальну стіну або витяжну систему для всього лакофарбового цеху, включаючи рішення для підігріву припливного повітря, ми пропонуємо вам співпрацю в розробці та обробці проектної документації, виробництві окремих компонентів та повній реалізації. Ми будемо раді, якщо ви зв’яжетесь з нами.