Застосування

Відсмоктування текстильного пилу

Відсмоктування текстильного пилу

Текстильний пил, або текстильні волокна, поділяють на рослинні, тваринні та неорганічні. Для своєї мети ми використовуємо лише текстильний пил. Текстильний пил створюється в процесі виробництва будь-якої тканини. Виробничі процеси в текстильній промисловості можна розділити на дві основні групи: механічні операції (прядіння, ткацтво, в’язання) та обробку (волога обробка, де текстилю надаються основні корисні властивості). Значні викиди частинок пилу також трапляються в промислових пральнях, переважно в процесі сушіння. Витяг та відділення текстильного пилу раніше вирішували центральні витяжні канали, розташовані в підлозі та підводячи повітря до так званих пилових камер. Тут пил відокремлювався, а повітря випускалося у зовнішнє середовище.

Звичайні фільтрувальні блоки не можна використовувати для фільтрування або відокремлення текстильного пилу, оскільки текстильні волокна, як правило, злипаються, утворюючи ковдру. У звичайному фільтруючому блоці скупчення текстильних волокон заповнюють простір між фільтруючими елементами і назавжди закупорюють фільтрувальний блок. Текстильний пил відокремлюється за допомогою ротаційних фільтрів з постійною регенерацією барабана фільтра за допомогою системи всмоктування.
Відсмоктування текстильного пилу

Сучасні системи видалення пилу з текстилю


Ми витягуємо текстильний пил за допомогою центральної вихлопної труби з підключенням до витяжних кришок. Всмоктувальні труби – це гладкі відрізки труб, з’єднані фланцями. Не слід застосовувати систему з’єднання труб заклепками або саморізами для видалення текстильного пилу. Будь-яка гостра точка, що виступає всередину труби, призведе до того, що труба засне. Пил надходить до поворотного фільтра через центральну всмоктувальну лінію. Поворотний барабан фільтру оснащений фільтруючою тканиною по колу, на якій текстильні волокна відокремлені зовні. Регенерація фільтруючого барабана відбувається безперервно за допомогою системи пиловідведення. Всмоктувальні щітки регенерують поверхню обертового барабана при кожному оберті барабана на 360°. Система регенерації барабанного фільтра складається з вентилятора високого тиску та циклонного сепаратора. Віддушину вентиляційного отвору циклонного сепаратора повертають назад до всмоктування барабанного фільтра.

Зв'яжіться з нами

Давайте працюватимемо разом


Наші дизайнери із задоволенням підготують проект або дослідження для конкретного завдання. Зв’яжіться з нами, щоб розпочати нашу співпрацю.