Інжиніринг

Забезпечуємо комплексні дослідження та консультації в області промислового фільтрування, очищення газів що відходять таі продуктів згоряння в різних галузях промисловості. Також займаємося обробкою досліджень, пов’язаних з технологіями усунення неприємних запахів, що виникають при обробці та зберіганні різних  речовин що важко розкладаються (окислюються).

Інжиніринг
ПРОМИСЛОВА ФІЛЬТРАЦІЯ
01

ПРОМИСЛОВА ФІЛЬТРАЦІЯ


Промислові фільтри досягають найвищої якості очищення вхідних газів в порівнянні з іншими сепараторами та забезпечують найнижчу вихідну концентрацію шкідливих речовин - нижче 1 мг/м3. Промислові фільтри розрізняються за формою та технічним виконанням фільтруючих елементів. На практиці розрізняють фільтри (рукавні, патронні, кишенькові, пластинчасті та ін.). Промислові фільтри також можуть відрізнятися способом регенерації фільтруючих елементів.
ПЕРЕОБЛАДНАННЯ ЕЛЕКТРОСТАТИЧНИХ СЕПАРАТОРІВ НА ВИКОРИСТАННЯ ТКАНИННИХ ФІЛЬТРІВ
02

ПЕРЕОБЛАДНАННЯ ЕЛЕКТРОСТАТИЧНИХ СЕПАРАТОРІВ НА ВИКОРИСТАННЯ ТКАНИННИХ ФІЛЬТРІВ


В різних галузевих виробництвах, зокрема на електростанціях, котельних, ливарних цехах, цементних заводах і т.д., ми забезпечуємо комплексні дослідження та консультації спрямовані на переобладнання діючих, електростатичних фільтрів, на більш продуктивні - з тканинними фільтрувальними елементами. Розробки проводимо як для невеликих, локальних фільтрів так і для великих, промислових блоків фільтрування в робочому діапазоні димових газів від 20 000 до 3 000 000 м3/год.
ОЧИЩЕННЯ ПРОДУКТІВ ЗГОРЯННЯ І ВІДПРАЦЬОВАНИХ ГАЗІВ
03

ОЧИЩЕННЯ ПРОДУКТІВ ЗГОРЯННЯ І ВІДПРАЦЬОВАНИХ ГАЗІВ


У різних галузевих виробництвах, зокрема на електростанціях, котельних, сміттєпереробних заводах, ливарних цехах, цементних заводах і т.д., ми займаємося розробкою технологічних процесів котрі дозволяють істотно знизити концентрації шкідливих домішок SOx, NOx, PCDD, PCDF, VOC і TZL.

Розробки проводимо як для невеликих, локальних фільтрів так і для великих, промислових блоків фільтрування в робочому діапазоні димових газів від 10 000 до 3 000 000 м3/год. Наступним напрямком нашої діяльності, є модернізація та інтенсифікація діючого обладнання.
ЗНИЖЕННЯ КОНЦЕНТРАЦІЇ РТУТІ В ПРОДУКТАХ ЗГОРЯННЯ
04

ЗНИЖЕННЯ КОНЦЕНТРАЦІЇ РТУТІ В ПРОДУКТАХ ЗГОРЯННЯ


Займаємося консультуванням та розробкою технологічних процесів спрямованих на зниження та ліквідацію шкідливих концентрацій ртуті в димових газах, що виникають при згорянні бурого вугілля на електростанціях та котельних.

Розробки проводимо як для невеликих, локальних фільтрів так і для великих, промислових блоків фільтрування в робочому діапазоні продуктів згоряння від 10 000 до 3 000 000 м3 / год.
ПРОМИСЛОВІ ПИЛОСОСИ
05

ПРОМИСЛОВІ ПИЛОСОСИ


У різних галузевих виробництвах, зокрема на електростанціях, котельних, сміттєпереробних заводах, ливарних цехах, цементних заводах і т.д., ми забезпечуємо комплексні дослідження та консультації спрямовані на впровадження технологій промислової вентиляції пов'язаних з пилозбиранням у виробничих приміщеннях та цехах. Наступним напрямком нашої діяльності, є модернізація вже діючого обладнання.
ДЕЗОДОРУВАННЯ ЗАПАХІВ
06

ДЕЗОДОРУВАННЯ ЗАПАХІВ


Ми займаємося також дослідженнями та консультаціями щодо усунення неприємних запахів на різних промислових підприємствах і в галузях. Зокрема, видалення речовин типу: сірководень-H2S, аміак-NH3, меркаптани, летючі речовини і т. д.
СИСТЕМИ ВОЛОГОГО ПИЛОПОДАВЛЕННЯ
07

СИСТЕМИ ВОЛОГОГО ПИЛОПОДАВЛЕННЯ


Ми займаємося дослідженнями та консультаціями спрямованими на впровадження технологій щодо зниження запиленості за допомогою систем зволоження під високим тиском. Метою цього способу - є зниження запиленості при транспортуванні та зберіганні палива (наприклад, вугілля, біомаси) та інших сипучих матеріалів. Використання систем зволоження під високим тиском застосовується, як правило, на пересипах транспортних конвеєрів там, де з економічної або технічної точки зору не можна використовувати класичні технології промислової вентиляцiї.
CFD ОПТИМІЗАЦІЯ ВИТЯЖНИХ СИСТЕМ
08

CFD ОПТИМІЗАЦІЯ ВИТЯЖНИХ СИСТЕМ


Ми пропонуємо дослідження та консультації, спрямовані на модернізацію та оптимізацію існуючих систем вентиляції та фільтрувальних агрегатів. Наш дослідницький відділ оснащений найсучаснішим обладнанням та програмним забезпеченням, що використовує CFD моделювання. Це дає нам можливість оптимізувати та поліпшити робочі параметри різних типів фільтруючих пристроїв.
ПНЕВМАТИЧНЕ ТРАНСПОРТУВАННЯ СИПУЧИХ МАТЕРІАЛІВ
09

ПНЕВМАТИЧНЕ ТРАНСПОРТУВАННЯ СИПУЧИХ МАТЕРІАЛІВ


Ми пропонуємо проведення досліджень, розробку та консультації в області технологій пневматичного транспорту сипучих матеріалів. Ми займаємося не тільки проектуванням нових пневматичних транспортних систем, а й оцінкою та модернізацією існуючих пневматичних ліній. В даний час більшість вугільних електростанцій та котелень, ливарних цехів та цементних заводів обладнано, для поділу золи та різних пилових часток з димових газів, електростатичними фільтрами.

Наше обладнання в роботі

G&G Partneři

Фільтр димових газів для отримання енергії

Він безпосередньо розроблений для відведення димових газів з високою часткою гарячих частинок незгорілого палива. Фільтр став важливою функціональною частиною переробки…

Фільтрування пилу в металургійному виробництві

В рамках виконання замовлення, ми здійснюємо виготовлення і поставку 4-х фільтрувальних батарей, загальною потужністю всмоктування 450 000 м3/год. Наша поставка…

Мы G&G filtration

G&G se zabývá vývojem a výrobou produktů z oblasti průmyslového odsávání a filtrace vzduchu. G&G společně založili Ing. Radek Veselý a Ing. Miloš Gregor z důvodu jediného cíle a to výroby filtrační technologie pro mezinárodních trh.

Детальніше про нас

G & G filtration CZ, s.r.o.
Фільтри для всіх

G&G Výroba

У нас є набагато більше! Дивіться наш каталог