Інжиніринг

ПРОМИСЛОВА ФІЛЬТРАЦІЯ

ПРОМИСЛОВА ФІЛЬТРАЦІЯ

Промислові фільтри досягають найвищої якості очищення вхідних газів в порівнянні з іншими сепараторами та забезпечують найнижчу вихідну концентрацію шкідливих речовин – нижче 1 мг / м3. Промислові фільтри розрізняються за формою та технічним виконанням фільтруючих елементів. На практиці розрізняють фільтри (рукавні, патронні, кишенькові, пластинчасті та ін.). Промислові фільтри також можуть відрізнятися способом регенерації фільтруючих елементів.

Ми здійснюємо комплексні дослідження і надаємо консультації в області промислової фільтрації, очищення відхідниx та димових газів в різних галузях промисловості. Ми також займаємося обробкою досліджень, що стосуються технологій усунення неприємних запахів, що виникають при обробці та зберіганні різних матеріалів що важко розкладаються (окислюються).

Обробку заявок здійснює наш відділ інженерії, див. контакт.

Промислові фільтри досягають найвищої якості очищення вхідних газів в порівнянні з іншими сепараторами і, отже, забезпечують найнижчу вихідну концентрацію шкідливих речовин-нижче 1 мг / м3. Промислові фільтри розрізняються за формою та технічним виконанням фільтруючих елементів. На практиці розрізняють фільтри (рукавні, патронні, кишенькові, пластинчасті та ін.). Промислові фільтри також можуть відрізнятися способом регенерації фільтруючих елементів. Регенерація промислових фільтрів здійснюється декількома способами. При роботі фільтру найчастіше використовується регенерація імпульсною продувкою стисненим повітрям, (особливо в рукавних та патронних фільтрах). У рукавних фільтрів, зокрема використовується регенерація зворотним продуванням, де частина фільтру на короткий час відключається і продування здійснюється зовнішнім повітрям. Одним з найбільш важливих факторів при розробці фільтрів є правильний вибір матеріалу фільтрувального елементу. При виборі матеріалу необхідно дотримуватися кількох основних аспектів, таких як структура фільтруючого шару (діаметр волокон, пористість, товщина шару, поверхнева обробка), механічні, теплові, хімічні та електричні властивості тканини. Фільтрувальна здатність фільтрувальної тканини визначається структурою фільтруючого волокнистого шару. Процес фільтрування, в промисловій фільтрації, складається з трьох етапів. На першому етапі частинки пилу відокремлюються і осідають на окремих волокнах фронтальної частини фільтруючого шару за тими ж принципами, як і при повітряний фільтрації, тобто в основному за допомогою дифузії, інерції та інтерцепції. У середній стадії, частинки в шарі в основному з'єднуються з уже відокремленими частинками, потім, за допомогою виниклих ланцюгових сполук та поверхневих шарів - відбувається переміщення волокон. На заключному етапі відбувається заповнення пір на фронтальній частині шару і відокремлені частинки створюють на поверхні шару фільтрувальний "пиріг" у вигляді шару відокремлених частинок, який в свою чергу діє в якості пористого, зернистого шару та служить для відділення інших твердих частинок. Зі збільшенням товщини фільтруючого "пирога" відбувається і збільшення втрати тиску. Після перевищення певного значення втрати тиску, необхідно шар частинок ( фільтрувальний "пиріг") - видалити за допомогою регенерації фільтруючого матеріалу або регенерації фільтру. Більшу частину промислових фільтрів займають так звані "рукавні фільтри", коли рукава можуть мати різні форми (круглі, овальні). Ці фільтри використовуються в залежності від витрати повітря від 1000 м3 / год до близько одного мільйона м3 / год, і називаються „bag house filters“.
Енергетика

Енергетика


Ми також працюємо і в енергетичній галузі, де займаємося дослідженнями комплексних системних рішень, спрямованих на скорочення газоподібних і твердих забруднювачів. Розробляємо рекомендації та проекти як для невеликих локальних джерел так і для великих енергетичних блоків в діапазоні витрати димових газів від 1000 – 3 000 000 м3 / год.

Зокрема:

 • Електростанції та теплові установки
 • Окремі котельні та опалювальні станції
 • Сміттєспалювальні заводи
 • Підготовка та зберігання різних видів палива (біомаса, RDF…)
Ливарні, металургійні та сталеливарні заводи

Ливарні, металургійні та сталеливарні заводи


Усунення твердих та газоподібних забруднювальних речовин при виробництві і обробці сталей та різних сплавів на основі (Al, Zn, Mg, Cu, Ti та ін.)

 • *Підготовка шихти для плавки металу – сушка, сортування та пресування
 • Підготовка форм та стрижнів-підготовка формувальної маси, виробництво форм та стрижнів, утилізація форм та стрижнів
 • Плавлення, лиття в форми, модифікація виливки, вибивання форм після заливки, очищення печі
 • Обробка виливків-вибивання стрижнів, шліфування, дробеструменева обробка, механічна обробка
 • Виробництво металевих виробів – різання, шліфування, зварювання та механічна обробка
Деревообробна промисловість

Деревообробна промисловість


Усунення твердих  забруднювальних  речовин при виробництві різних типів плит (ДСП, ламінату і т.д.), ми також займаємося зменшенням запиленості при обробці деревини.

 • Виробництво листових та меблевих матеріалів
 • Виробництво пиломатеріалів – пили та дробарки

 

Харчова промисловість

Харчова промисловість


Скорочення твердих та газоподібних забруднювачів і зменшення кількості зваженого пилу в харчовій промисловості.

 • Цукрові заводи
 • Млини
 • Пивоварні заводи
Видобуток та переробка корисних копалин

Видобуток та переробка корисних копалин


Зниження запиленості при видобутку та переробці корисних копалин.

 • Видобуток та переробка вугілля, включаючи транспортування вугілля
 • Коксові заводи
 • Видобуток та обробка каменю
 • Видобуток та переробка вапняку і доломіту (вапняки, цементні заводи, бетонні заводи, керамічні заводи, зерносховища та виробництво крейди)
Хімічна промисловість

Хімічна промисловість


Скорочення твердих та газоподібних забруднювачів, зменшення кількості зваженого пилу в хімічній промисловості.

 • Виробництво цинкових білил
 • Сушарки (наприклад, амонієва селітра і т. д.)
 • Цинкові заводи