Інжиніринг

ПРОМИСЛОВІ ПИЛОСОСИ

ПРОМИСЛОВІ ПИЛОСОСИ

Ми займаємось дослідженнями та консалтингом, орієнтуючись на технології промислового пилососа та очищення на різних промислових підприємствах, таких як (електростанції, теплові установки, сміттєспалювальні установки, ливарні, цементні заводи тощо). Ми також займаємось дослідженнями модернізації діючих підрозділів.

Стаціонарні промислові пилососи

Стаціонарні промислові пилососи


Стаціонарний відсмоктувальний пристрій складається з центрального відсмоктуючого пристрою, фільтрувального сепаратора, можливого попереднього сепаратора без фільтра (для захоплення грубих частинок) та трубопроводу з окремими точками з’єднання, який служить для транспортування всмоктуваного матеріалу з місця, де слід проводити очисні роботи.

Матеріал висмоктується з окремих точок з’єднання і збирається в сепаратор, звідки він скидається у відповідний резервуар або пов’язану з ним технологію.

Технічні умови

  • потужність двигуна від 5 до 160 кВт
  • об’єм всмоктуваного повітря до 8000 м3/год
  • досягнуте значення вакууму до 90%
  • можливий вибухозахист відповідно до ATEX
  • повне електронне управління для повністю автоматичної роботи пристрою

Всмоктувальне обладнання та трубопроводи завжди розроблені відповідно до потреб та побажань замовника.

Пересувні промислові пилососи

Пересувні промислові пилососи


Їх застосовують для масштабних відсмоктувальних робіт поза виробничими площами (наприклад, усунення несправностей та аварій, відсмоктування шламових відстійників, витяг осаджених димових газів у димоходи тощо) або на підприємствах, де окремі робочі місця знаходяться дуже далеко і центральна стаціонарна система очищення повинна тут це не було ані ефективним, ані економічно вигідним. Найпоширенішими галузями промисловості є ті, де необхідно витягти великий об’єм сипучого матеріалу, який потім часто потрібно транспортувати на великі відстані. Необхідність регулярного очищення та зменшення вторинного пилу у великих інженерних установках та енергії часто призводить до встановлення декількох окремих центральних трубопроводів у декількох виробничих потужностях, які припиняються пунктом підключення для мобільного обеспиляющего пристрою (пилососа).

Пересувний всмоктувальний пристрій – це відсмоктувальний пристрій (всмоктувальний блок і фільтруючий роздільник з місцем збору), розташований на шасі вантажівки або на шасі причепа або напівпричепа.

Мобільні відсмоктувальні пристрої досягають потужності 220 кВт, вакууму до 950 мбар і витягують до 8 100 м3 повітря на годину. Для забезпечення достатньої ефективності та довговічності мобільний відсмоктувальний пристрій має дуже надійну конструкцію, з мінімальними вимогами до обслуговування, якісною фільтрацією (чистота продутого повітря> 99,9%) та можливістю витягувати шкідливі та вибухонебезпечні пили.

Ці пристрої можуть бути обладнані захистом від вибуху відповідно до стандартів ATEX у разі пилу з ризиком вибуху.