Інжиніринг

ПНЕВМАТИЧНЕ ТРАНСПОРТУВАННЯ СИПУЧИХ МАТЕРІАЛІВ
Ми пропонуємо проведення досліджень, розробку та консультації в області технологій пневматичного транспорту сипучих матеріалів. Ми займаємося не тільки проектуванням нових пневматичних транспортних систем, а й оцінкою та модернізацією існуючих пневматичних ліній. В даний час більшість вугільних електростанцій та котелень, ливарних цехів та цементних заводів обладнано, для поділу золи та різних пилових часток з димових газів, електростатичними фільтрами.
Ці пристрої є вже не досить потужними – враховуючи постійне посилювання вимог до вилучення цих частинок пилу з потоку димових газів а тому, більшість цих пристроїв переобладнується в більш ефективні фільтри – з тканинними фільтрувальними елементами. Реконструкція електростатичного фільтру – на фільтр з тканинними фільтрувальними елементами, вимагає не тільки оцінку ситуації але, найчастіше, і проведення реконструкції існуючих пневматичних шляхів відвантаження пилових відходів, від висипних люків бункерів фільтру.
Обробку заявок здійснює наш відділ інженерії, див. контакт.
Поділ пневматичного транспорту може бути здійснено на декілька типів. Найчастіше він різниться за тиском транспортного елементу:
- Вакуумний
- Надлишковий
- Змішаний (поєднання двох попередніх)
- Низького тиску (перепад тиску менше 10 кПа) - джерелом стисненого повітря є вентилятори що забезпечують тиск до 10 кПа а змішувальними пристроями, як правило, є ежектори. Транспорт характеризується великим співвідношенням повітря до матеріалу і великою швидкістю транспортування.
- Середнього тиску (перепад тиску від 10 кПа до 50 кПа) - джерело стисненого повітря є турбонагнітачі котрі забезпечують тиск в діапазоні від 10 до 50 кПа. Змішувальними пристроями є роторні фідери або спеціальні ежектори. Цей тип транспортування підходить для менш абразивних матеріалів з вимогою їх безперервного транспортування.
- Високого тиску (перепад тиску від 50 кПа до 800 кПа) - забезпечується тиск в діапазоні від 50 до 800 кПа завдяки використанню компресорів. Для транспортування використовуються спеціальні, типізовані камерні живильники об'ємом від декількох літрів до 8000 літрів. Через низьке співвідношення повітря до матеріалу - матеріал транспортується з невеликою швидкістю. Це робить цей вид транспортування найбільш ощадним до матеріалу що транспортується та транспортним тробопроводам.
Пневмотранспорт низького тиску, передбачає наявність наступного обладнання:
- Ежектор
- Змішувач
- Аераційні жолоби
- Змішувач
- Аераційні жолоби
- Камерний живильник
- Шнековий живильник