Аспірація верхніх транспортних шляхів зернового силосу

Partner: Аспірація верхніх транспортних шляхів зернового силосу

Ми впровадили центральну вихлопну систему з підключенням 13 осередків знепилення верхніх доріг зернового силосу. Блок фільтра розрахований на всмоктуючу здатність 13 х 883 м3 / год => 11481 м3 / год.

Фільтр використовується типу G&G Jet BAG з автоматичною регенерацією фільтруючого середовища за допомогою стисненого повітря. Вся аспіраційна система вирішена відповідно до законодавчих вимог ATEX – вибухонебезпечне відсмоктування. Пристрій фільтрації оснащений рельєфним пристроєм із сертифікацією для випуску хвилі тиску у внутрішню частину залу. Не потрібно було вирішувати прориви через зовнішню облицювання будівлі. У всмоктувальній лінії встановлений зворотний клапан B-клапана, який запобігає поширенню зворотної хвилі у всмоктуючий тракт у разі вибуху. Випуск пилу з фільтра вирішується за допомогою поворотного живильника з лінією до існуючої падіння пилопроводу. Відхід фільтрованого повітря надходить у зовнішнє середовище.

Реалізація також включала демонтаж існуючої, вже не використовуваної технології фільтрації, включаючи демонтаж усіх вихідних випускних каналів. Технологія аспірації була впроваджена на верхньому поверсі зернового силосу, і зважаючи на малі розміри отвору для кріплення, потрібно було збирати фільтрувальний блок лише на місці.

Опис фільтрувального пристрою

Фільтрувальні агрегати G&G Jet BAG – це текстильні фільтрувальні блоки, оснащені автоматичною регенерацією фільтруючого середовища за допомогою протитоку стисненого повітря. З досвіду окремих застосувань термін служби фільтруючого середовища сягає понад 20 000 годин роботи без необхідності будь-якого ручного очищення. Фільтруючі середовища – це плоскі, гладкі рукави з нетканого полотна з базовою вагою 550 г / м2. Фільтрувальне середовище не містить складок, в яких осідав би пил. У той же час він дуже механічно стійкий до розриву або стирання. Величина залишкового польоту частинок пилу коливається від 0,25 мг / м3 до 5 мг / м3 залежно від пилу, що витягується. Пристрій для фільтрації оснащений або контейнером для сміття об’ємом 50 літрів, або відвалом відходів через поворотний подавач до BIG-BAG, або у конструкції відповідно до конкретних потреб. Ми також виробляємо фільтри G&G Jet BAG у конструкції для вилучення вибухонебезпечного пилу.

Партнером із впровадження цього посилання був V-Dusting.

Подальші референції

Furnace dedusting – OFZ, a.s

Composite dust extraction – GDP KORAL, s.r.o.

Хочете стати партнером?

Партнерство дасть вам доступ до онлайн-каталогу для партнерів, включаючи інформацію про ціни, автоматично вигенерованих пропозицій тa їх історій. Будь ласка, заповніть контактну форму. Наш відділ продажів зв'яжеться з вами.