Аспірація шляхів транспортування зерна

Це конкретне рішення для аспірації транспортних шляхів зернових та кормових сумішей з використанням локальних точкових фільтрів. Фільтруючі агрегати в горизонтальній конструкції використовуються для знепилення ланцюгових конвеєрів - редукторів. Фільтри у вертикальній конструкції використовуються для знепилення ліфтів. Усі використані фільтри були типу G&G Local JET, розміщені безпосередньо на аспіраційних конвеєрах.

Блок фільтрування G&G Local JET – це фільтрувальний блок, оснащений автоматичною регенерацією нетканого фільтруючого середовища за допомогою протиструму стисненого повітря. Термін служби фільтруючого середовища більше 10000 робочих годин без необхідності будь-якого ручного очищення. Фільтруючі середовища – це плоскі, гладкі рукави з нетканого полотна з базовою вагою 550 г / м2. Фільтрувальне середовище не містить складок, в яких осідав би пил, і дуже механічно стійке до розриву або стирання. Величина залишкового польоту частинок пилу на вихлопі знаходиться в межах 1 – 3 мг / м3. Витяжний вентилятор може бути обладнаний круглим глушителем на виході, щоб зменшити шумове навантаження від фільтруючого пристрою. Пиловідвід повертається назад до шляху руху матеріалу.

Загалом для аспірації було використано 13 одиниць фільтру G&G Local JET. Було 7 горизонтальних фільтрів для знепилення переробників та 6 вертикальних фільтрів для знепилення ліфтів.

Подальші референції

Furnace dedusting – OFZ, a.s

Composite dust extraction – GDP KORAL, s.r.o.

Хочете стати партнером?

Партнерство дасть вам доступ до онлайн-каталогу для партнерів, включаючи інформацію про ціни, автоматично вигенерованих пропозицій тa їх історій. Будь ласка, заповніть контактну форму. Наш відділ продажів зв'яжеться з вами.