Витяжка палаючої машини

Partner: Витяжка палаючої машини

Ми реалізували замовлення для нашого партнера, який займається виробництвом палаючих машин. Мета полягає у витяганні палаючої машини під час випалу пластмасових виробів.

Для витяжки палаючої машини ми використовували виготовлений нами фільтрувальний пристрій G&G Patro JET з витяжною потужністю Q = 4700 м3 / год. Пристрій фільтрації оснащений фільтруючими картриджами – TI206 з нановолокнистими антипіренами, регенерованими імпульсами стисненого повітря. Відцентровий вентилятор розташований в акустичній коробці, щоб забезпечити низький рівень шуму. Відхід фільтрованого повітря надходить у зовнішнє середовище. Наша доставка включала встановлення нового фільтруючого блоку з підключенням до трубопроводів інвестора. Реалізацію забезпечила наша компанія-партнерV-Dusting. Відсмоктування від випалу пластику спочатку мало проблеми з утворенням герметичної скоринки пластику на фільтруючому матеріалі. Цю проблему було усунуто додаванням сорбенту в лінію всмоктування. Цей сорбент зв’язував пластикові частинки між собою і за допомогою регенерації пил викидався в контейнер для відходів.

Опис картриджного фільтра

Це сухий картриджний фільтруючий пристрій для пилових фракцій, оснащений автоматичною регенерацією фільтруючого середовища за допомогою стисненого повітря. Регенерація фільтруючого середовища відбувається циклічно через задані проміжки часу з можливістю регулювання відповідно до поточних втрат тиску. Потужність всмоктування визначається вентилятором, що використовується відповідно до виду матеріалу та необхідного навантаження на поверхню фільтра. Для фільтра G&G Patro JET навантаження на поверхню фільтра встановлюється мінімум 1,0 м3 / м2 / хв. Вентилятор не є частиною фільтруючого блоку. Ми виготовляємо фільтраційне обладнання в конструкції для розміщення у відкритому середовищі, без необхідності покрівельних покриттів. Фільтраційне обладнання досягає високої ефективності фільтрації – на 99,9%, тому можна повернути відфільтроване повітря у виробничий цех. Співвідношення віддачі повітря до простору залу та зовнішнього середовища визначається розробником технології відповідно до характеристик видобутого матеріалу та умов повітря виробничого приміщення.

Подальші референції

Furnace dedusting – OFZ, a.s

Composite dust extraction – GDP KORAL, s.r.o.

Хочете стати партнером?

Партнерство дасть вам доступ до онлайн-каталогу для партнерів, включаючи інформацію про ціни, автоматично вигенерованих пропозицій тa їх історій. Будь ласка, заповніть контактну форму. Наш відділ продажів зв'яжеться з вами.