Всмоктування заводу порошкового покриття

Partner: Всмоктування заводу порошкового покриття

Ми реалізували замовлення для нашого партнера - компанії SURFIN Technology s.r.o. заміна існуючого фільтраційного обладнання для видобутку заводу порошкового фарбування новим фільтраційним обладнанням.

Ми використовували виготовлений нами фільтрувальний пристрій G&G Patro JET з всмоктуючою здатністю Q = 10 000 м3 / год. Фільтраційний пристрій оснащений антистатичними картриджними фільтрами, регенерованими імпульсами стисненого повітря. Відцентровий вентилятор розташований в акустичній коробці, щоб забезпечити низький рівень шуму. Відхід фільтрованого повітря повертається назад до зони цеху порошкової фарби. Наша доставка включала демонтаж існуючої технології фільтрації та монтаж нового фільтраційного блоку з підключенням до існуючих трубопроводів. Реалізацію забезпечила наша компанія-партнер V-Dusting.

Опис картриджного фільтра

Це сухий картриджний фільтруючий пристрій для пилових фракцій, оснащений автоматичною регенерацією фільтруючого середовища за допомогою стисненого повітря. Регенерація фільтруючого середовища відбувається циклічно через задані проміжки часу з можливістю регулювання відповідно до поточних втрат тиску. Потужність всмоктування визначається вентилятором, що використовується відповідно до виду матеріалу та необхідного навантаження на поверхню фільтра. Для фільтра G&G Patro JET навантаження на поверхню фільтра встановлюється мінімум 1,0 м3 / м2 / хв. Вентилятор не є частиною фільтруючого блоку. Ми виготовляємо фільтраційне обладнання в конструкції для розміщення у відкритому середовищі, без необхідності покрівельних покриттів. Фільтраційне обладнання досягає високої ефективності фільтрації – на 99,9%, тому можна повернути відфільтроване повітря у виробничий цех. Співвідношення віддачі повітря до простору залу та зовнішнього середовища визначається розробником технології відповідно до характеристик видобутого матеріалу та умов повітря виробничого приміщення.

Подальші референції

Знепилення лінії дроблення автомобільної аварії

Partner: Знепилення лінії дроблення автомобільної аварії

Потім повітря подається до циклонних сепараторів, де розділяються грубі частинки легкої фракції. Захоплені таким чином грубі частинки виводяться з контуру…

Теплоізоляція труб

Partner: Теплоізоляція труб

У той же час теплоізоляція трубопроводу перешкоджає охолодженню газу всередині шляхів трубопроводу і сприяє зменшенню або усуненню можливості конденсації парів…

Хочете стати партнером?

Партнерство дасть вам доступ до онлайн-каталогу для партнерів, включаючи інформацію про ціни, автоматично вигенерованих пропозицій тa їх історій. Будь ласка, заповніть контактну форму. Наш відділ продажів зв'яжеться з вами.