Всмоктування заводу порошкового покриття

Partner: Всмоктування заводу порошкового покриття

Ми реалізували замовлення для нашого партнера - компанії SURFIN Technology s.r.o. заміна існуючого фільтраційного обладнання для видобутку заводу порошкового фарбування новим фільтраційним обладнанням.

Ми використовували виготовлений нами фільтрувальний пристрій G&G Patro JET з всмоктуючою здатністю Q = 10 000 м3 / год. Фільтраційний пристрій оснащений антистатичними картриджними фільтрами, регенерованими імпульсами стисненого повітря. Відцентровий вентилятор розташований в акустичній коробці, щоб забезпечити низький рівень шуму. Відхід фільтрованого повітря повертається назад до зони цеху порошкової фарби. Наша доставка включала демонтаж існуючої технології фільтрації та монтаж нового фільтраційного блоку з підключенням до існуючих трубопроводів. Реалізацію забезпечила наша компанія-партнер V-Dusting.

Опис картриджного фільтра

Це сухий картриджний фільтруючий пристрій для пилових фракцій, оснащений автоматичною регенерацією фільтруючого середовища за допомогою стисненого повітря. Регенерація фільтруючого середовища відбувається циклічно через задані проміжки часу з можливістю регулювання відповідно до поточних втрат тиску. Потужність всмоктування визначається вентилятором, що використовується відповідно до виду матеріалу та необхідного навантаження на поверхню фільтра. Для фільтра G&G Patro JET навантаження на поверхню фільтра встановлюється мінімум 1,0 м3 / м2 / хв. Вентилятор не є частиною фільтруючого блоку. Ми виготовляємо фільтраційне обладнання в конструкції для розміщення у відкритому середовищі, без необхідності покрівельних покриттів. Фільтраційне обладнання досягає високої ефективності фільтрації – на 99,9%, тому можна повернути відфільтроване повітря у виробничий цех. Співвідношення віддачі повітря до простору залу та зовнішнього середовища визначається розробником технології відповідно до характеристик видобутого матеріалу та умов повітря виробничого приміщення.

Подальші референції

Furnace dedusting – OFZ, a.s

Composite dust extraction – GDP KORAL, s.r.o.

Хочете стати партнером?

Партнерство дасть вам доступ до онлайн-каталогу для партнерів, включаючи інформацію про ціни, автоматично вигенерованих пропозицій тa їх історій. Будь ласка, заповніть контактну форму. Наш відділ продажів зв'яжеться з вами.