Відсмоктування високого тиску з подрібнювачів

Ми розрахували потужність центрального блоку фільтрів високого тиску для одночасного подрібнення трьох працівників.

Ми встановили ще дві точки з’єднання для підключення очисного шланга, які, однак, ми не розглядаємо паралельно з точками всмоктування. Кабіна буде очищена після завершення шліфувальних робіт.

Блок пилососа розташований у відкритому середовищі на відстані близько 20 метрів від кабіни. Конструкція фільтрувального пристрою високого тиску відповідає вибухонебезпечному пилу. Фільтраційний пристрій оснащений корпусом, стійким до тиску, антистатичним фільтруючим середовищем, випускною мембраною з без полум’я системою. Ми використовуємо без полум’я систему у зовнішньому блоці лише тому, що блок розташований поблизу дороги під час руху пішоходів. Зворотний клапан B-Flap встановлений в лінії всмоктування. Всмоктувальна труба виконана в товстостінній конструкції, стійкій до тиску, окремі частини труб електрично з’єднані.

Шланги для підключення шліфувальних машин виготовлені з антистатичного матеріалу.

Підключення до окремих шліфувальних машин вирішується за допомогою автоматично регульованих заслінок, які реагують на споживання стисненого повітря шліфувальною машиною. При запуску подрібнювача заслінка автоматично відкривається і відбувається всмоктування. Система призначена для використання вібраційних шліфувальних машин, які пристосовані для всмоктування в шліфувальний інструмент отворами в наждачному папері.

Для реалізації ми використовували вакуумні фільтрувальні блоки VACUUM JET, виготовлені нами в посиленій конструкції для вакууму – 70 кПа. Джерелом вакууму є турбіна з високим вакуумом, керована перетворювачем частоти, залежно від підтримання необхідного тиску в лінії всмоктування.

Опис вакуумного  VACUUM JET

Це сухий текстильний пристрій для фільтрації пилу, оснащений автоматичною регенерацією фільтруючого середовища за допомогою стисненого повітря. Регенерація фільтруючого середовища відбувається циклічно через задані інтервали часу з можливістю регулювання відповідно до поточних втрат тиску. Ми виробляємо фільтраційне обладнання в конструкції для розміщення у відкритому середовищі, без необхідності даху. Фільтраційне обладнання досягає високої ефективності фільтрації – на рівні 99,9%, тому можна повернути відфільтроване повітря у виробничий цех.

Подальші референції

Furnace dedusting – OFZ, a.s

Composite dust extraction – GDP KORAL, s.r.o.

Хочете стати партнером?

Партнерство дасть вам доступ до онлайн-каталогу для партнерів, включаючи інформацію про ціни, автоматично вигенерованих пропозицій тa їх історій. Будь ласка, заповніть контактну форму. Наш відділ продажів зв'яжеться з вами.