Знепилення котла на біомасі

Partner: Знепилення котла на біомасі

Ми впровадили систему знепилення котла на біомасі, використовуючи виготовлене нами обладнання для фільтрації G&G Ceramic JET. Було використано фільтрувальний блок G&G Ceramic JET з керамічними вставками для фільтрів з максимальною робочою температурою 900 ° C. Регенерація фільтруючих керамічних стрижнів відбувається автоматично за допомогою імпульсів стисненого повітря. Ми гарантуємо викиди TZL на виході з фільтруючого блоку до 10 мг / м3.

Блок фільтра оснащений нагрівачем фільтруючого бункера для зменшення конденсації всередині фільтруючого блоку. Викид золи з фільтруючого блоку вирішується за допомогою щільної подвійної заслінки, розташованої на бункері піраміди. Вентилятор димових газів постачається інвестором.

Для потужності котла потужністю 1000 кВт використано фільтрувальний пристрій для 256 штук керамічних стрижневих фільтрів загальною площею фільтра 72 м2. Керамічні стержні гарантують, що паливний фільтр не спалюється.

Ми використовуємо керамічні фільтри для знепилення димових газів для котлів потужністю до 2 МВт. Для вищої потужності ми встановлюємо електрофільтри від SaveEnergy, які ми представляємо виключно в Чехії та Словаччині.

Витяжні фільтри

Фільтри для димових газів G&G Ceramic JET-B призначені для знепилення димових газів, що утворюються при спалюванні твердого палива у джерелах згоряння. Завдяки своїй конструкції фільтрувальні установки використовуються для знепилення котлів, що спалюють біомасу.

Основною характеристикою фільтраційних пристроїв є стійкість до гарячих частинок та залишків незгорілого палива, які виникають у димових газах при згорянні біомаси. Димові гази, що надходять у фільтрувальний блок, спрямовуються до нижньої частини фільтруючого пристрою за допомогою внутрішньої перегородки, щоб корпус фільтруючого блоку рівномірно нагрівався. Димовий газ проходить через фільтруюче середовище вгору в чисту камеру фільтра, а потім через вихідний отвір до вентилятора димових газів.

Збір золи відбувається за стандартною конструкцією у вбудовані резервуари для золи, які оператор котла періодично спорожнює. Для котлів, що працюють безперервно, фільтрувальні блоки оснащені системою автоматичного видалення золи. На менших висотах установки видалення пилу вирішується за допомогою рухомого днища фільтра, а потім гвинтовим транспортером до сміттєвого бака.

Фільтраційний пристрій теплоізольований по всьому корпусу і оснащений електричним нагрівальним кабелем для загартування корпусу фільтра та запобігання конденсації димових газів у момент запуску або зупинки котла при низькій температурі димових газів.

Обладнання для фільтрації не повинно бути оснащене пірамідальним бункером для пилу через менші розмірні розміри для можливості монтажу безпосередньо в котельні.

Подальші референції

Furnace dedusting – OFZ, a.s

Composite dust extraction – GDP KORAL, s.r.o.

Хочете стати партнером?

Партнерство дасть вам доступ до онлайн-каталогу для партнерів, включаючи інформацію про ціни, автоматично вигенерованих пропозицій тa їх історій. Будь ласка, заповніть контактну форму. Наш відділ продажів зв'яжеться з вами.