Знепилення лінії дроблення автомобільної аварії

Partner: Знепилення лінії дроблення автомобільної аварії

Знепилення відбувається в барабані екрану, де вхідний матеріал розбивається на більш дрібні частини. Лінія сортування використовується для відокремлення окремих компонентів подрібненого брухту. При багаторазовому заливанні брухту в сепараційний барабан легкі фракції (текстиль, пластмаси та ін.) Захоплюються впливом циркулюючого повітряного потоку.

Потім повітря подається до циклонних сепараторів, де розділяються грубі частинки легкої фракції. Захоплені таким чином грубі частинки виводяться з контуру циркуляції живильниками турнікетів. Повітря всмоктується з виходу циклону циркуляційним вентилятором, який продуває його назад у сортувальну лінію.

Частина повітря з труби, що з’єднує циклони та циркуляційний вентилятор, витягується витяжним вентилятором. Повітря проходить через стадію вторинного очищення в димохід і виходить у повітря. Кількість витягнутого повітря постійно замінюється повітрям із залу, що всмоктується в сортувальну лінію через отвори для входу та виходу сортуваного матеріалу.

Первинне розділення

Первинне розділення вирішується як сукупність паралельно розміщених циклонів. Це система з чотирьох механічних сепараторів пилу. Циклони для розділення пилу використовують відцентрові сили, що діють на частинки пилу, що потрапляють у відпрацьоване повітря. Суміш повітря і пилу, що надходить, надходить у сепаратор циклонів у верхній частині – ексцентричний підйом. Підйом обертає цю суміш навколо осі циклону. Завдяки відцентровій силі частинки пилу ковзають по внутрішній поверхні трубки циклонного сепаратора. Завдяки силі тяжіння вони переносяться вниз на фланець відвалу. Повітря виходить у верхній частині сепаратора циклонів. Для правильної роботи циклону забезпечується відокремлення тиску звалища від навколишнього середовища. Поділ здійснюється за допомогою роторних живильників. Живильники забезпечують, щоб потік всередині циклону або витік повітря через напірну горловину не впливали.

Вторинне відділення

Для відділення дрібних частинок встановлюється вторинна стадія очищення. Це система з чотирьох пар механічних пиловідділювачів. Циклони для розділення пилу використовують відцентрові сили, що діють на частинки пилу, що потрапляють у відпрацьоване повітря. Суміш повітря і пилу, що надходить, надходить у сепаратор циклонів у верхній частині – в ексцентричному підйомі, що змушує цю суміш обертатися навколо осі циклону. Завдяки відцентровій силі частинки пилу ковзають по внутрішній поверхні трубки циклонного сепаратора і під дією сили тяжіння спрямовуються вниз до навантажувального фланця. Повітря виходить у верхній частині сепаратора циклонів.

Кожна пара представляє два циклонні сепаратори, розташовані послідовно, вихід першого сепаратора ведеться на вхідний отвір другого сепаратора.

Випуск із циклону буде вирішений за допомогою розширювального бака, який має завдання заспокоїти обертання відокремленого матеріалу до того, як він потрапить у ротаційний живильник.

Загалом було виготовлено та встановлено понад 100 тонн технологічного обладнання та сталевих конструкцій.

Вся ця довідка була реалізована у співпраці з GreMi Klima.Знепилення лінії дроблення автомобільної аваріїЗнепилення лінії дроблення автомобільної аваріїЗнепилення лінії дроблення автомобільної аварії

Подальші референції

Furnace dedusting – OFZ, a.s

Composite dust extraction – GDP KORAL, s.r.o.

Хочете стати партнером?

Партнерство дасть вам доступ до онлайн-каталогу для партнерів, включаючи інформацію про ціни, автоматично вигенерованих пропозицій тa їх історій. Будь ласка, заповніть контактну форму. Наш відділ продажів зв'яжеться з вами.