Модернізація аспірації силосу

Partner: Модернізація аспірації силосу

Наша реалізація контракту "модернізація силосних установок" розділена на такі напрямки:

  • аспірація верхніх шляхів руху в силосі продуктивністю 12600 м3 / год
  • аспірація нижніх транспортних шляхів силою 11000 м3 / год
  • аспірація попередньої очисної станції та очисної станції зерна 6000 м3 / год

Під час модернізації аспірації силосу всі існуючі аспірації (повітроводи, вентилятори, відцентрові сепаратори тощо) були повністю демонтовані. Кожна схема була оснащена власним фільтром G&G Jet BAG із вбудованим вентилятором. Всі фільтри були встановлені на 8 поверсі машинного відділення.

Регенерація фільтруючого полотна виконується автоматично за допомогою протитоку стисненого повітря. Кожен фільтр оснащений блоком управління та диференціальним фільтром втрат тиску фільтра, який дає імпульс до регенерації, коли досягається задана втрата тиску. Сміттєзвалище вирішується за допомогою поворотного живильника і підключається до існуючих шляхів сміття.

Реалізація також включала масштабний демонтаж існуючих циклонних сепараторів, які були розміщені на сталевій конструкції із зовнішньої сторони силосу. Для демонтажу використовували альпіністів за сприяння автокрана. Альпіністи також демонтували частину даху будівлі, де був створений отвір, який використовувався для видалення демонтованих частин технології та запуску нових фільтрувальних блоків та вентиляторів у машинне відділення. Весь процес розбирання та складання технології був технічно дуже вимогливим до організації збірки, яку нам надала компанія-партнер V-Dusting.

Використовувані фільтрувальні блоки типу G&G Jet BAG

Фільтрувальні агрегати G&G Jet BAG – це текстильні фільтрувальні блоки, оснащені автоматичною регенерацією фільтруючого середовища за допомогою протитоку стисненого повітря. З досвіду окремих застосувань термін служби фільтруючого середовища сягає понад 20 000 годин роботи без необхідності будь-якого ручного очищення. Фільтруючі середовища – це плоскі, гладкі рукави з нетканого полотна з базовою вагою 550 г / м2. Фільтрувальне середовище не містить складок, в яких осідав би пил. У той же час він дуже механічно стійкий до розриву або стирання. Величина залишкового польоту частинок пилу коливається від 0,25 мг / м3 до 5 мг / м3 залежно від пилу, що витягується. Пристрій для фільтрації оснащений або контейнером для сміття об’ємом 50 літрів, або відвалом відходів через поворотний подавач до BIG-BAG, або у конструкції відповідно до конкретних потреб. Ми також виробляємо фільтри G&G Jet BAG у конструкції для вилучення вибухонебезпечного пилу.

Подальші референції

Furnace dedusting – OFZ, a.s

Composite dust extraction – GDP KORAL, s.r.o.

Хочете стати партнером?

Партнерство дасть вам доступ до онлайн-каталогу для партнерів, включаючи інформацію про ціни, автоматично вигенерованих пропозицій тa їх історій. Будь ласка, заповніть контактну форму. Наш відділ продажів зв'яжеться з вами.