Поділ живців за допомогою роторного сепаратора

Partner: Поділ живців за допомогою роторного сепаратора

Для нашого клієнта ми вирішили проблему пилу за допомогою ріжучого преса. Ми спроектували, виготовили та встановили поворотний сепаратор, який розташований на власній сталевій конструкції безпосередньо над входом у прес. Прес обладнаний власним вакуумним насосом, який висмоктує живці з проміжного бака.

Живці відокремлюються на внутрішньому екрані сепаратора, який регенерується щітками склоочисника ротора сепаратора. Частинки пилу подаються далі у систему фільтрації. Живці потрапляють у проміжний бункер під сепаратором. Ми розробляємо продукцію для паперової промисловості спільно з компанією-партнером Golpretech Czech Republic..

Для реалізації ми використовували скребок для паперу типу RSGG, виготовлений нами – проміжний бункер був сконструйований та розроблений відповідно до даного застосування. Результатом нашої реалізації є непиловий простір навколо відходів.

Опис ротаційних сепараторів

Ротаційні сепаратори використовуються для безперервного відділення залишків паперу від витягнутого повітря. Вони є важливою складовою застосування екстракції в поліграфічних операціях. Обрізки паперу захоплюються на перфорованому екрані та безперервно протираються за допомогою щіток склоочисника ротора сепаратора. Ротор сепаратора забезпечує, з одного боку, безперервне протирання затриманих живців і одночасно забезпечує відокремлення тиском різання живців від системи кондиціонування. Сепаратор може працювати в безперервному режимі 24/7. Випуск відокремлених залишків паперу стандартно підключається до преса для пресування або пресування. Кріплення сепаратора для вирізання паперу вирішується шляхом розміщення його на вихідному каналі за допомогою сполучного фланця. У друкарських операціях, що вимагають повної роботи без нагляду, ми пропонуємо переробку відходів з використанням прес-підбирача або використання двох паралельних сепараторів паперу з виходами для штампування пресів. При використанні пресів для ущільнення паперу завжди працює лише один із двох встановлених сепараторів. Під час заповнення контейнера система автоматично перенаправляє шлях паперових відходів до другого сепаратора за допомогою перемикачів.

Подальші референції

Furnace dedusting – OFZ, a.s

Composite dust extraction – GDP KORAL, s.r.o.

Хочете стати партнером?

Партнерство дасть вам доступ до онлайн-каталогу для партнерів, включаючи інформацію про ціни, автоматично вигенерованих пропозицій тa їх історій. Будь ласка, заповніть контактну форму. Наш відділ продажів зв'яжеться з вами.