Просторова витяжка зварювального цеху

Partner: Просторова витяжка зварювального цеху

Ми здійснили просторовий витяг зварювального цеху за допомогою виготовленого нами пристрою фільтрації G&G Patro JET. У залі є 6 робочих місць для зварювання, над якими ми спроектували та встановили систему витяжки під стелею. Під стелею залу ми встановили всмоктувальний трубопровід, який забезпечує відведення диму від центру зварювальних робочих місць із всмоктувальними продовженнями.

Для просторової витяжки зварювального цеху ми використовували картриджний фільтр G&G Patro JET 3-3-2-18 з автоматичною регенерацією фільтруючого середовища із використанням стисненого повітря з 18 картриджами. З площею фільтрації 324 м2 і всмоктувальною здатністю 19000 м3 / год. Частинки пилу збираються у відро об’ємом 50 л. Відфільтроване повітря повертається до виробничої зони за допомогою розподільної втулки з перфорованими отворами, так що відфільтроване повітря розподіляється вниз до підлоги. При просторовому витягуванні зварювального цеху завжди дуже важливо витягнути під стелю і повернути повітря в сторону підлоги, щоб під стелею не було більш теплого повітря, яке потім не дає диму підніматися.

Роботу з впровадження нам надала компанія-партнер V-Dusting.

Опис картриджного фільтра

Це сухий картриджний фільтруючий пристрій для пилових фракцій, оснащений автоматичною регенерацією фільтруючого середовища за допомогою стисненого повітря. Регенерація фільтруючого середовища відбувається циклічно через задані проміжки часу з можливістю регулювання відповідно до поточних втрат тиску. Потужність всмоктування визначається вентилятором, що використовується відповідно до виду матеріалу та необхідного навантаження на поверхню фільтра. Для фільтра G&G Patro JET навантаження на поверхню фільтра встановлюється мінімум 1,0 м3 / м2 / хв. Вентилятор не є частиною фільтруючого блоку. Ми виготовляємо фільтраційне обладнання в конструкції для розміщення у відкритому середовищі, без необхідності покрівельних покриттів. Фільтраційне обладнання досягає високої ефективності фільтрації – на 99,9%, тому можна повернути відфільтроване повітря у виробничий цех. Співвідношення віддачі повітря до простору залу та зовнішнього середовища визначається розробником технології відповідно до характеристик видобутого матеріалу та умов повітря виробничого приміщення.

Подальші референції

Furnace dedusting – OFZ, a.s

Composite dust extraction – GDP KORAL, s.r.o.

Хочете стати партнером?

Партнерство дасть вам доступ до онлайн-каталогу для партнерів, включаючи інформацію про ціни, автоматично вигенерованих пропозицій тa їх історій. Будь ласка, заповніть контактну форму. Наш відділ продажів зв'яжеться з вами.