Система очищення виливків перед фарбуванням

Partner: Система очищення виливків перед фарбуванням

Ми реалізували замовлення для нашого партнера - компанії SURFIN Technology s.r.o. яка полягала в розробці очищувальної коробки для виливків з використанням очищувально-продувних сопел із системою всмоктування у пристрій для фільтрації тканини.

Запропонована система очищення виливків перед фарбуванням призначена для позбавлення від виливків частинок пилу перед потраплянням на лінію фарбування.

Таким чином, наша технологія стала невід’ємною частиною всієї лінії фарбування від генерального постачальника SURFIN Technology s.r.o.

Очищувально-продувна коробка унікально розроблена, де очищення виливків відбувається за допомогою двох сопел, що продувають, розташованих косо проти напрямку руху виливків. Для витяжки та фільтрації повітря ми використовували фільтрувальний пристрій типу G&G Jet BAG, виготовлений нами.

Вся система працює як один функціональний набір, який одночасно запускає вентилятор високого тиску коробки повітродувки разом із фільтруючим блоком. Збір пилу вирішується за допомогою ковша об’ємом 50 літрів. Відфільтроване повітря повертається у виробничі приміщення. Дизайн та виготовлення окремих пристроїв були нашими власними. Діяльність з монтажу для нас забезпечувала компанія-партнер V-Dusting.

Обладнання для фільтрації G&G Jet BAG

Фільтрувальні агрегати G&G Jet BAG – це текстильні фільтрувальні блоки, оснащені автоматичною регенерацією фільтруючого середовища за допомогою протитоку стисненого повітря. З досвіду окремих застосувань термін служби фільтруючого середовища сягає понад 20 000 годин роботи без необхідності будь-якого ручного очищення. Фільтруючі середовища – це плоскі, гладкі рукави з нетканого полотна з базовою вагою 550 г / м2. Фільтрувальне середовище не містить складок, в яких осідав би пил. У той же час він дуже механічно стійкий до розриву або стирання. Величина залишкового польоту частинок пилу коливається від 0,25 мг / м3 до 5 мг / м3 залежно від пилу, що витягується. Пристрій для фільтрації оснащений або контейнером для сміття об’ємом 50 літрів, або відвалом відходів через поворотний подавач до BIG-BAG, або у конструкції відповідно до конкретних потреб. Ми також виробляємо фільтри G&G Jet BAG у конструкції для вилучення вибухонебезпечного пилу.

Подальші референції

Furnace dedusting – OFZ, a.s

Composite dust extraction – GDP KORAL, s.r.o.

Хочете стати партнером?

Партнерство дасть вам доступ до онлайн-каталогу для партнерів, включаючи інформацію про ціни, автоматично вигенерованих пропозицій тa їх історій. Будь ласка, заповніть контактну форму. Наш відділ продажів зв'яжеться з вами.