Теплоізоляція труб

Partner: Теплоізоляція труб

Ми виконали замовлення на теплоізоляцію трубопроводів. Теплоізоляція труб захищає користувача або оператора від ризику опіків гарячими поверхнями деталей труб.

У той же час теплоізоляція трубопроводу перешкоджає охолодженню газу всередині шляхів трубопроводу і сприяє зменшенню або усуненню можливості конденсації парів на внутрішній стороні трубопроводів.

Що стосується теплоізоляції, ми завжди обчислюємо товщину ізоляції з мінеральної вати або Sibral відповідно до температури видобутого газу.

Як захист від пошкодження ізоляційного шару ми використовуємо оцинкований листовий метал або алюмінієвий лист. Покривний шар трубопровідного шару формується в місці реалізації з котушок.

Для віддаленого впровадження (здебільшого за межами території Чеської Республіки) ми готуємо виготовлене на замовлення покриття у своєму виробництві, а потім відправляємо його як систему LEGO.

Ми реалізували замовлення на теплоізоляцію для компанії-партнера TEPLOTECHNA PRŮMYSLOVÉ PECE, s.r.o.

Подальші референції

Furnace dedusting – OFZ, a.s

Composite dust extraction – GDP KORAL, s.r.o.

Хочете стати партнером?

Партнерство дасть вам доступ до онлайн-каталогу для партнерів, включаючи інформацію про ціни, автоматично вигенерованих пропозицій тa їх історій. Будь ласка, заповніть контактну форму. Наш відділ продажів зв'яжеться з вами.