Фільтрування вуглепластикового пилу

Partner: Фільтрування вуглепластикового пилу

Однією з найважливіших референцій є рішення задачі по очищенню повітря від карбонового пилу.

Для цього, був використаний наш текстильно – фільтровальний пристрій з автоматичною регенерацією фільтрувального матеріалу стисненим повітрям, у вибухонебезпечному виконанні і з поверненням профільтрованого повітря назад до виробничих просторів.

Наше рішення включає виробництво і поставку фільтрувального пристрою для відділення карбонового пилу з повітря виробничого простору. Був обраний фільтр G&G Jet BAG. Даний фільтр призначений для розміщення на відкритому повітрі без необхідності укриття. Фільтр забезпечений автоматичною регенерацією фільтруючого матеріалу (плоскі текстильні шланги) за допомогою пульсації стисненого повітря. Фільтр обладнаний ємністю для збору фільтрату, об’ємом 50 літрів. Фільтрувальний пристрій виготовлено у вибухонебезпечному виконанні з установкою розвантажувальних мембран, спрямовуючих вибухову хвилю – вгору. Монтаж обладнання забезпечувала монтажна група підприємства  G&G filtration CZ, s.r.o. у взаємодії з нашим партнером, підприємством V-Dusting, s.r.o..

Фільтрувальне устаткування

Для очищення повітряного простору від карбонового пилу, ми вибрали фільтрувальний пристрій виробництва нашого підприємства, типу G & G-JFR. Фільтр обладнаний плоскими, текстильними, фільтрувальними шлангами з автоматичною регенерацією фільтруючого матеріалу за допомогою стиснутого повітря. Автоматична регенерація оснащена інтелектуальним блоком управління, який забезпечує роботу регенерації тільки при зростанні значення втрати тиску на фільтрувальному елементі. Система регенерації забезпечує оптимальну витрату стисненого повітря, в залежності від забрудненості фільтру, що призводить до значної економії коштів та стисненого повітря. У зв’язку з небезпекою виникнення вибуху, фільтрувальний пристрій оснащено посиленим корпусом, антистатичним фільтрувальним матеріалом, кріпленнями фільтрувальних шлангів з нержавіючої сталі, розвантажувальними мембранами і зворотним B-Flap клапаном в повітропроводі. Трубопровідне з’єднання між вентилятором і блоком фільтра а також трубопровід між блоком фільтра і зворотним B-Flap клапаном, виготовлені в посиленому виконанні.

Гарантований нами термін служби фільтрувальних елементів, становить не менше 3-5 років роботи фільтрувального пристрою. Ми дбаємо про те, щоб в процесі експлуатації нашого фільтрувального обладнання, у замовника не виникали зайві фінансові витрати, пов’язані з частою заміною фільтрувальних елементів.

Використовуване фільтрувальне обладнання G&G Jet BAG знайдете в нашому каталозі тут.

Подальші референції

Furnace dedusting – OFZ, a.s

Composite dust extraction – GDP KORAL, s.r.o.

Хочете стати партнером?

Партнерство дасть вам доступ до онлайн-каталогу для партнерів, включаючи інформацію про ціни, автоматично вигенерованих пропозицій тa їх історій. Будь ласка, заповніть контактну форму. Наш відділ продажів зв'яжеться з вами.