Производство силосов для опилок и щепы

Partner: Производство силосов для опилок и щепы

Попис виробництва накопичувальних бункерів (далі силосів) для тирси і тріски.

Ми виробляємо силоси оснащені системою, що використовує спіральну систему вигрібання тирси з системи розвантаження. Силос призначений для зберігання тирси і деревної тріски в якості експлуатаційного накопичувача палива для автоматичного котла на біомасу.

Для комплексного здійснення проекту розробки, транспортування і зберігання деревних відходів наше підприємство забезпечувало реалізацію всіх необхідних складових частин. Найбільш важливою частиною проекту було виробництво силосу для зберігання тирси і тріски. Далі ми використовували транспортний вентилятор і циклонний сепаратор нашого виробництва. В рамках проекту – була застосована технологія з подрібнення деревних відходів. Потім, була використана технологія з транспортування тирси і щепи до силосу, монтаж котла по спалюванню біомаси та підключення його до опалювальної системи замовника. Виконання робіт забезпечував генеральний підрядник і наш партнер, компанія GreMi KLIMA, s.r.o.

Силос для зберігання тріски і тирси

Силосы GKS використовуються для зберігання дрібних деревних матеріалів, таких як тирса, стружки і тріски, що утворюються в деревообробній промисловості. Найбільш часто силоси застосовуються для забезпечення зберігання запасів експлуатаційного палива для котелень, матеріалів для ліній брикетування матеріалу або в якості контейнера для перевезення відходів. Силоси GKS обладнані шнековою системою вивантаження матеріалу в нижній, конічній частині корпусу що закривається клапаном у вигляді роторного живильника. Для заповнення силосу матеріалом часто використовується пневмотранспорт з використанням фільтруючого пристрою розміщеного на верхній частині бункеру, або за допомогою циклонового сепаратору – розміщеного на верхній частині бункеру. Силоси GKS забезпечені розвантажувальними мембранами для можливості зберігання вибухонебезпечного пилу, сходами і сухим водопровідним стояком.

Відповідно до потреб клієнта, ми поставляємо силоси у виконанні зі сталевою рамою і можливістю під’їзду під нею вантажного автомобіля або з установкою на бетоновому фундаменті, з можливістю подальшого приєднання до котельні, лінії по брикетуванню матеріалу або для подальшої переробки матеріалу.

Подальші референції

Furnace dedusting – OFZ, a.s

Composite dust extraction – GDP KORAL, s.r.o.

Хочете стати партнером?

Партнерство дасть вам доступ до онлайн-каталогу для партнерів, включаючи інформацію про ціни, автоматично вигенерованих пропозицій тa їх історій. Будь ласка, заповніть контактну форму. Наш відділ продажів зв'яжеться з вами.