Циліндричний силос – виготовлення і монтаж

Наша референція описує виробництво і монтаж циліндричних силосів для зберігання полімерних сумішей. Силос обладнаний фільтровальним пристроєм G & G SILOVIB з використанням регенерації за принципом віброструшування.

Предметом постачання є проектування, виготовлення і реалізація системи зберігання і дозування полімерних сумішей призначених до подальшої технологічної обробки. Основною частиною завдання є циліндричний силос, обладнаний системою фільтрації для oбeзпилювання пневмотранспорту. Система вивантаження матеріалу з бункера вирішена за допомогою гвинтового конвеєра, зважуючого накопичувачу і вентиляційної системи  транспортування низького тиску. Виробництво всіх компонентів забезпечує підприємство G&G filtration, генпідрядником є ​​підприємство G&G filtration CZ.

Циліндричний силос для зберігання сипучих матеріалів, тирси та щепи

Силосы G & G нашого виробництва використовуються для зберігання будь-яких сипучих матеріалів. Циліндричні силоси також використовуються для зберігання матеріалів, таких як тирса, стружки і тріски, що утворюються в деревообробній промисловості. Найбільш широкого поширення набуло використання силосу для зберігання запасів палива для котелень, матеріалів для ліній брикетування або в якості контейнера для перевезення відходів. Силоси G & G можуть бути забезпечені гвинтовою системою вивантаження в нижній, конічній частини і роторним живильником на виході матеріалу. Для заповнення силосу матеріалом, часто використовується система пневмотранспортування з використанням фільтруючого пристрою розміщеного на верхній частині силосу. Для транспортування тріски можна використовувати циклонний сепаратор, розташований у верхній частині силосу. Циліндричний силос може бути обладнаний розвантажувальними мембранами, для відводу тиску від вибухової хвилі, сходами доступу і сухого, пожежного стояка.

Виробництво циліндричних силосів завжди здійснюється відповідно до умов і вимог конкретного замовника. Відповідно до потреб клієнта, ми поставляємо силоси в комплекті з металевою конструкцією, з можливістю під’їзду автотранспорту. Стандартом є – розміщення конструкції на бетонному фундаменті з подальшою прив’язкою шляхів транспортування матеріалу до котельні, місця брикетування або до інших місць для подальшої обробки.

Циліндричні бункери в нашому каталозі можна знайти тут.

Циліндричний силос силос установка силосу сегментарний силос фільтр силосного бака

Подальші референції

Furnace dedusting – OFZ, a.s

Composite dust extraction – GDP KORAL, s.r.o.

Хочете стати партнером?

Партнерство дасть вам доступ до онлайн-каталогу для партнерів, включаючи інформацію про ціни, автоматично вигенерованих пропозицій тa їх історій. Будь ласка, заповніть контактну форму. Наш відділ продажів зв'яжеться з вами.