Фільтрувальні пристрої для деревообробної промисловості

Partner: Фільтрувальні пристрої для деревообробної промисловості

Наші референції по установці фільтрувального обладнання GREFILT для вилучення тирси від переробки деревини.

Це пристрій вакуумної фільтрації, оснащено автоматичною регенерацією фільтруючих елементів за допомогою пневматичного віброструшення. Фільтруючий пристрій обладнано розвантажувальними мембранами, для відводу тиску від вибухової хвилі

Дата установки 4Q / 2019

Предметом нашого замовлення було виготовлення двох блоків фільтрів для вилучення тирси від процесу деревообробки. Фільтри розташовані на опорній сталевої конструкції, також нашого виробництва. Для вирішення поставленого клієнтом завдання, була застосована концепція сумісного використанням одного фільтра з надлишковим тиском і одного вакуумного пристрою. Оскільки деревна тирса відносяться до групи вибухонебезпечного пилу, то фільтруючий пристрій було обладнано розвантажувальними мембранами, для відводу тиску від вибухової хвилі. Фільтрувальне обладнання ми виготовили для нашого партнера, компанії  GreMi KLIMA, s.r.o., яка є генеральним підрядником.

Вакуумний, фільтрувальний агрегат GREFILT VAC

Вироблені нами фільтрувальні установки GREFILT VAC конструкційно, призначені безпосередньо для фільтрації повітряної суміші та тирси в деревообробній промисловості. Фільтруючий пристрій обладнано системою автоматичної регенерації або за допомогою пневматичного, вібруючого ролика або стисненим повітрям. При застосуванні обладнання в складних виробничих умовах, наші фільтри оснащені комбінованою системою регенерації фільтруючих елементів – як шляхом продування фільтрувальних рукавів стисненим повітрям, так і системою струшувальної регенерації. Поєднання двох систем регенерації сприяє економії стисненого повітря під час роботи фільтрувального пристрою. Якщо втрата тиску в фільтруючих рукавах є низькою, то працює тільки система регенерації з використанням вібровструшення. При збільшенні втрати тиску фільтруючого матеріалу буде автоматично активована система регенерації з використанням стисненого повітря. У вакуумному блоці фільтра, вентилятор розташований на чистій стороні фільтруючого пристрою. Використано високопродуктивні вентилятори всмоктування з можливістю регулювання потужності за допомогою частотного перетворювача.

Подальші референції

Furnace dedusting – OFZ, a.s

Composite dust extraction – GDP KORAL, s.r.o.

Хочете стати партнером?

Партнерство дасть вам доступ до онлайн-каталогу для партнерів, включаючи інформацію про ціни, автоматично вигенерованих пропозицій тa їх історій. Будь ласка, заповніть контактну форму. Наш відділ продажів зв'яжеться з вами.