Аспірація тирси від деревообробного устаткування

Partner: Аспірація тирси від деревообробного устаткування

Важлива інформація про спосіб вирішення завдання щодо відведення пилу від деревообробних машин, із застосуванням нашого фільтрувального устаткування і c можливістю регулювання продуктивності по повітрю, в залежності від активно працюючих машин.

Система, таким чином, сприяє економії електроенергії і забезпечує робочий комфорт.

Наша поставка включає в себе виробництво та установку фільтраційного обладнання для вилучення пылу з робочої зони цеху. Пристрій – Вакуумний фільтр, оснащений високоефективними вентиляторами, які управляються за допомогою перетворювача частоти. Кожна машина оснащена автоматичним клапаном, який реагує на її включення або виключення. Деревні відходи подаються в брикетувальний прес, який забезпечує зручну обробку (пресування) відходів в паливні брикети.

Фільтрувальне устаткування:

Використовувалося фільтрувальне устаткування типу GREFILT власного виробництва. Цей фільтрувальне пристрій, констукційно, безпосередньо призначений для відсторонення пилу з навколишнього робочої зони, в цехах деревообробної промисловості. Фільтруючий пристрій оснащено пневмоприводом вібраційного струшування. З огляду на вид усмоктуваного пилу, не було необхідності встановлювати систему продувки повітря фільтруючих труб стисненим повітрям. Віброструшування в цьому випадку, сприяє значній економії коштів на стислому повітрі при регенерації фільтруючого середовища. Фільтруючий пристрій оснащений вбудованим шнековим конвеєром для вивантаження пилу з бункеру фільтра. Підтримка вакууму – забезпечується ротаційним живильником. Оскільки деревний пил є вибухонебезпечним – пристрій фільтрації було обладнано розвантажувальними мембранами для відводу назовні вибухової хвилі. Монтаж обладнання забезпечувався генпідрядною організацією і нашим партнером, компанією GreMi KLIMA, s. r. o.

Оброблення відходів

Відстороненний та сепарований пил, системою фільтрації та шнековим конвеєром направляються до обладнання по його брикетуванню, яке поставляло підприємство BRIKLIS. Для клієнта, такий спосіб вирішення завдання, обернувся дуже ефективною системою очищення повітряного середовища робочих місць і подальшою, нескладною маніпуляцією з брикетованої продукцією.

Регулювання продуктивності по повітрю

Система фільтрації оснащена двома відсмоктувальними, високопродуктивними вентиляторами, розташованими на чистій стороні фільтруючого пристрою. Вентилятори управляються за допомогою частотних перетворювачів відповідно до запрограмованого значенням вакууму у всмоктувальній трубі. Кожна машина оснащена автоматичним клапаном, який реагує на її включення або виключення. Наведена система відсмоктування – сприяє економії електроенергії.

Подальші референції

Furnace dedusting – OFZ, a.s

Composite dust extraction – GDP KORAL, s.r.o.

Хочете стати партнером?

Партнерство дасть вам доступ до онлайн-каталогу для партнерів, включаючи інформацію про ціни, автоматично вигенерованих пропозицій тa їх історій. Будь ласка, заповніть контактну форму. Наш відділ продажів зв'яжеться з вами.