Фільтр димових газів для отримання енергії

Partner: Фільтр димових газів для отримання енергії

Важливе значення в галузі енергетики з використанням нашого фільтрувального обладнання з керамічним середовищем для фільтру. Фільтр G&G Ceramic JET оснащений керамічними стрижнями з термостійкістю 1200°C.

Він безпосередньо розроблений для відведення димових газів з високою часткою гарячих частинок незгорілого палива. Фільтр став важливою функціональною частиною переробки золи для котлів на біомасі.

Фільтр димових газів для енергії – основний опис

Фільтр G&G Ceramic JET – це фільтруючий пристрій, призначений для видалення димових газів, що утворюються при спалюванні твердого палива в джерелах згоряння. Завдяки їх конструкції фільтруючі блоки використовуються для знеструмлення котлів на спалення біомаси. Основною характеристикою фільтруючого пристрою G&G Ceramic JET є його стійкість до гарячих частинок і залишків незапаленого палива, які виникають у димових газах при спалюванні біомаси.
Димові гази, що надходять до фільтруючого блоку, спрямовуються до нижньої частини фільтруючого пристрою за допомогою внутрішньої перегородки, щоб корпус фільтруючого блоку рівномірно нагрівався. Димовий газ проходить через фільтруюче середовище вгору до чистої фільтрувальної камери, а потім через випускний отвір до вентилятора димових газів.

Керамічне фільтрувальне середовище

Фільтруючі елементи – це вогнетривкі керамічні стрижні, які мають високу стійкість до температури до 1200 ° С. Фільтруючі елементи розташовані вертикально всередині корпусу фільтра, з виходом відфільтрованих димових газів у верхній частині фільтра. Зола відокремлена на зовнішній поверхні керамічних стрижнів. Регенерація фільтруючих стрижнів відбувається циклічним промиванням імпульсів стисненого повітря під час роботи фільтруючого блоку.
Збір золи відбувається в стандартній конструкції в інтегровані резервуари для золи, які оператор котла періодично спорожняє. Для котлів, що працюють в безперервному режимі, фільтруючі блоки оснащені системою автоматичного видалення золи. На нижчих монтажних висотах видалення пилу вирішується за допомогою рухомого дна фільтра, а потім гвинтовим транспортером до сміттєвого бака.

Пристрій фільтрації має теплову ізоляцію по всьому корпусу і обладнаний електричним нагрівальним кабелем для загартування корпусу фільтра та запобігання конденсації димових газів у момент запуску або зупинки котла при низькій температурі димових газів.
Фільтрувальне обладнання не повинно бути обладнане пірамідальним бункером для пилу через менші розміри установки для можливості установки безпосередньо в котельню.

Місце витяжних вентиляторів

Вентилятор димових газів завжди розташований позаду фільтра димових газів на шляху відфільтрованого газу. Регулювання вентилятора регулюється залежно від вакууму в димоході перед підключенням до котла. Потім вентилятор димових газів використовує перетворювач частоти для підтримки постійних умов вакууму, щоб не впливати на функцію котла.
Фільтр димових газів завжди обладнаний байпасом димових газів, щоб можна було відключити фільтр приладу під час інспекцій та сервісних перевірок, а також здійснювати перевірки чи ремонт без необхідності вимикання котла.

У нашому каталозі ми готуємо розділ фільтрів димових газів тут:

Галерея фотографій із застосування фільтруючого пристрою

Подальші референції

Фільтрування пилу в металургійному виробництві

Partner: Фільтрування пилу в металургійному виробництві

В рамках виконання замовлення, ми здійснюємо виготовлення і поставку 4-х фільтрувальних батарей, загальною потужністю всмоктування 450 000 м3/год. Наша поставка…

Циліндричний силос – виготовлення і монтаж

Предметом постачання є проектування, виготовлення і реалізація системи зберігання і дозування полімерних сумішей призначених до подальшої технологічної обробки. Основною частиною…

Хочете стати партнером?

Партнерство дасть вам доступ до онлайн-каталогу для партнерів, включаючи інформацію про ціни, автоматично вигенерованих пропозицій тa їх історій. Будь ласка, заповніть контактну форму. Наш відділ продажів зв'яжеться з вами.