Циклонный сепаратор при аспирации многодисковой, циркулярной пилы

Partner: Циклонный сепаратор при аспирации многодисковой, циркулярной пилы

Наші референції щодо здійснення аспірації пилки для розпилювання дерев’яних колод та бруса за допомогою транспортного вентилятора і циклонного сепаратору з вивантаженням тирси в високооб’ємний контейнер. Система забезпечує відсмоктування мокрої тирси в процесі розпилювання сирої деревини.

Наше додавані включає виробництво і монтаж транспортного вентилятора, циклонного сепаратору, роторного живильника і пересувної сталевої конструкції для розміщення контейнера. Все обладнання призначене для цільової аспірації високопродуктивної пилки для розпилювання дерев’яних колод і бруса. Матеріал – мокра тирса. Тому перевага була віддана варіанту із застосуванням циклоновoго сепаратору тому що, мокра тирса, в зимовий період, викличе замерзання фільтрувального матеріалу і виведення з ладу фільтруючого агрегату. Але циклоновий сепаратор, має постійні робочі характеристики, що не залежать від пори року. Інсталацію обладнання забезпечувала монтажні група підприємства  G&G filtration CZ, s.r.o.

Можливості циклонових сепараторів:

Циклонові сепаратори, перш за все, через свою невисоку ефективність в розділені дрібних фракцій пилу, встановлюються в системах очищення, як правило для попереднього очищення перед фільтруючим пристроєм, тим самим – зменшуючи на нього навантаження. В аспіраційних системах деревообробної промисловості, в основному, працюють з мокрою тирсою, а тому циклони використовуються в якості єдиного елементу розділені та очищення, без подальшої фільтрації. Циклони також використовуються в замкнутих контурах пневмотранспортування або при роботі з гарячими газоподібними продуктами. У таких випадках, він діє як іскрогасник перед входом димових газів в фільтрувальний пристрій. Циклони можуть встановлюватися в блоці – паралельно один біля одного, тим самим збільшуючи об’єм або послідовно в ряд, тим самим покращуючи якість очищення. При роботі з вологою тирсою, циклонові сепаратори можна використовувати самостійно без використання блоку очисних фільтрів. При установці циклону, необхідно враховувати виникаючі втрати тиску в межах 800-1200 Па залежно від кількості і температури відпрацьованого повітря.

Застосовувані циклонні сепаратори, знайдете в нашому каталозі тут.

Подальші референції

Furnace dedusting – OFZ, a.s

Composite dust extraction – GDP KORAL, s.r.o.

Хочете стати партнером?

Партнерство дасть вам доступ до онлайн-каталогу для партнерів, включаючи інформацію про ціни, автоматично вигенерованих пропозицій тa їх історій. Будь ласка, заповніть контактну форму. Наш відділ продажів зв'яжеться з вами.