Витяжні пристрої для деревообробної промисловості

Partner: Витяжні пристрої для деревообробної промисловості

Опис процесу фільтрування від деревообробних верстатів із застосуванням нашого фільтраційного обладнання G & G VIBRO VAC.

Фільтр оснащений автоматичною регенерацією фільтруючих елементів за допомогою пневматичного віброструшування. Вентилятор розташований на чистій стороні фільтруючого пристрою, що дозволяє використовувати високо ефективні вентилятори. В даному випадку мова йде про дуже якісне обладнання.

Наше постачання включає виготовлення фільтруючого пристрою для фільтрації дерев’яної тирси. Фільтрувальний пристрій є вакуумним та обладнаний високоефективним вентилятором. Виробник устаткування підприємство G & G filtration. Ексклюзивне постачання обладнання забезпечувало наше партнерське підприємство GreMi KLIMA, s.r.o.

Фільтрувальні пристрої для деревообробної промисловості:

Було використано фільтрувальне обладнання G&G VIBRO VAC нашої вироби. Це обладнання, конструкційно, призначене безпосередньо для фільтрації тирси в деревообробній промисловості. Фільтрувальний пристрій обладнаний пневмоприводом який контролює процес віброструшування. Через природу всмоктуваного пилу, не потрібно було встановлювати систему продувки фільтруючих труб стисненим повітрям. Процес регенерації, в цьому випадку, сприяє значній економії коштів при виробництві стисненого повітря застосовуваного в регенерації фільтруючого середовища.  Фільтрувальний пристрій забезпечений ротаційним живильником для вивантаження тріски з бункера фільтра. Оскільки деревна тирса відноситься до групи вибухонебезпечного пилу, фільтрувальний пристрій обладнаний розвантажувальними мембранами, для відводу тиску від вибухової хвилі.

Система фільтрування G&G VIBRO VAC для відсмоктування і фільтрації пилу Система фільтрування G&G VIBRO VAC для відсмоктування і фільтрації пилу

Подальші референції

Фільтр димових газів для отримання енергії

Partner: Фільтр димових газів для отримання енергії

Він безпосередньо розроблений для відведення димових газів з високою часткою гарячих частинок незгорілого палива. Фільтр став важливою функціональною частиною переробки…

Фільтрування пилу в металургійному виробництві

Partner: Фільтрування пилу в металургійному виробництві

В рамках виконання замовлення, ми здійснюємо виготовлення і поставку 4-х фільтрувальних батарей, загальною потужністю всмоктування 450 000 м3/год. Наша поставка…

Хочете стати партнером?

Партнерство дасть вам доступ до онлайн-каталогу для партнерів, включаючи інформацію про ціни, автоматично вигенерованих пропозицій тa їх історій. Будь ласка, заповніть контактну форму. Наш відділ продажів зв'яжеться з вами.