Фільтрування пилу в металургійному виробництві

Partner: Фільтрування пилу в металургійному виробництві

Однією з найбільш важливих референцій є застосування нашого фільтраційного обладнання з уловлювання пилу в сталеливарний промисловості.

В рамках виконання замовлення, ми здійснюємо виготовлення і поставку 4-х фільтрувальних батарей, загальною потужністю всмоктування 450 000 м3/год.

Наша поставка включає в себе проектування та виробництво фільтраційного обладнання типу G&G JET BAG. Ці фільтри забезпечені автоматичною регенерацією плоских фільтрувальних шлангів за допомогою протитоку стисненого повітря. У комплекті є також система off-line регенерації, яка дозволяє забезпечити високоефективну регенерацію фільтруючого матеріалу під час знепилювання. Фільтруючі пристрої розділені на окремі фільтрувальні камери з можливістю регенерації в автономному режимі під час роботи фільтра. Наведена система регенерації, є досить ефективною, головним чином, для фільтрації пилу на сталеливарних підприємствах, де найчастіше безперервна робота технології фільтрації, є необхідністю. Фільтри обладнані електрообігрівом висипних бункерів і теплоізольовані.

Для вивантаження пилу використовуються скребкові конвеєри нашого виробництва. Конвеєри також обладнані системою обігріву, щоб уникнути обмерзання і запобігання замерзання пилу під час зупинок технології фільтрації в зимові місяці.

З точки зору проходження повітряного потоку всередині фільтру і втрати тиску фільтрувальної системи, конструкція блоку фільтрів обрана таким чином, щоб вхід брудного повітря був підведений до верхньої частини фільтра а відфільтрований – до нижньої частини пристрою. Потік повітряної суміші, всередині камери фільтру, здійснюється зверху вниз, що значно допомагає відділенню пилу і скидання його в бункер. Зазначена концепція – є ключовою при здійсненні аспірації пилу тому, що при цьому значно знижуються втрати тиску в фільтруючому матеріалі.

Для нашої компанії, реалізація цього проекту – дуже важлива, як з точки зору розмірів блоків фільтрації так і специфіки виконання і відповідає самим жорстким вимогам замовника. Дуже складні, монтажно-будівельні роботи, що вимагають координації діяльності в важких монтажних умовах для нас виконує наш партнер – компанія Midoriing, s.r.o.

Фільтрувальне обладнання наша компанія виробляє для підприємства Gremi Klima, s.r.o., котре являється генеральним підрядником контракту.

Використовуване фільтрувальне обладнання G&G JET BAG знайдете в нашому каталозі тут.

Подальші референції

Фільтр димових газів для отримання енергії

Partner: Фільтр димових газів для отримання енергії

Він безпосередньо розроблений для відведення димових газів з високою часткою гарячих частинок незгорілого палива. Фільтр став важливою функціональною частиною переробки…

Циліндричний силос – виготовлення і монтаж

Предметом постачання є проектування, виготовлення і реалізація системи зберігання і дозування полімерних сумішей призначених до подальшої технологічної обробки. Основною частиною…

Хочете стати партнером?

Партнерство дасть вам доступ до онлайн-каталогу для партнерів, включаючи інформацію про ціни, автоматично вигенерованих пропозицій тa їх історій. Будь ласка, заповніть контактну форму. Наш відділ продажів зв'яжеться з вами.