Фільтрування пилу від процесів шліфування

Partner: Фільтрування пилу від процесів шліфування

Референції по використанню нашого фільтрувального пристрою G & G JFR для фільтрації пилу від процесів шліфування.

Наші фільтри для знепилювання процесів шліфування забезпечують тривалий термін служби фільтруючого матеріалу і низькі витрати на його заміну.

Нашим завдання було виробництво та постачання фільтруючого пристрою G&G Jet BAG для знепилювання процесів шліфування. Фільтруючий пристрій обладнано автоматичною регенерацією фільтруючого матеріалу за допомогою стисненого повітря. Фільтруючі елементи являють собою плоскі фільтровальні рукавa виготовлені з нетканого матеріалу. Забір фільтрувальної суміші забезпечує високопродуктивний, відцентровий вентилятор високого тиску. Фільтрувальний пристрій G & G JFR для аспірації шліфувального пилу, забезпечує безперервну потужність всмоктування і має довгий термін служби фільтруючого матеріалу (наприклад, при двох змінному режимі – не менше 5 років). Фільтрувальний пристрій ми постачали для нашого партнера компанії GreMi KLIMA, s.r.o.

Специфічність фільтрувального блокy

Фільтрувальний пристрій G&G Jet BAG  для відділення шліфувального пилу оснащено пред-сепараторною камерою, яка забезпечує попереднє сепарування грубого абразивного пилу з метою запобігання пошкодження фільтруючого матеріалу

Система регенерації розташована в верхній частині фільтруючого пристрою з тим, щоб трубопроводи з очищеним повітрям можна було під’єднати до нижньої частини корпусу фільтру. Пропонований варіант конструкції сприяє поліпшенню процесу регенерації а також зменшує втрату тиску фільтруючого матеріалу. Регенерація фільтруючого матеріалу контролюється автоматичним блоком управління, який запускає процес регенерації тільки при збільшенні втрати тиску в фільтрі. При низьких значеннях втрати тиску, фільтруючий пристрій не регенерує, що дозволяє скоротити витрати на виробництво стисненого повітря. Зі збільшенням значень втрати тиску – збільшується і інтенсивність регенерації за допомогою імпульсів стисненого повітря.

В порівнянні з звичайно використовуваними системами регенерації цей фільтрувальний пристрій забезпечує значну економію стисненого повітря необхідного для регенерації фільтру.

При заборі повітряної суміші від місць шліфування відбувається змішування як дуже дрібних частинок пилу так і грубої фракції шліфувального пилу, яка викликає абразивний знос всмоктувальних трубопроводів. Для зниження його впливу, при реалізації проекту були використані зварні, товстостінні трубопроводи.

Використовуване фільтрувальне обладнання G&G Jet BAG знайдете в нашому каталозі тут.

Подальші референції

Furnace dedusting – OFZ, a.s

Composite dust extraction – GDP KORAL, s.r.o.

Хочете стати партнером?

Партнерство дасть вам доступ до онлайн-каталогу для партнерів, включаючи інформацію про ціни, автоматично вигенерованих пропозицій тa їх історій. Будь ласка, заповніть контактну форму. Наш відділ продажів зв'яжеться з вами.