Фільтрування пластмасового пилу

Partner: Фільтрування пластмасового пилу

Референції, що стосуються пилоприбирання і фільтрації пилу з пластмас.

Для вирішення даного завданя, використовувався текстильний фільтр з автоматичною регенерацією фільтруючого середовища стисненим повітрям і вивантаженням фільтрату в біг-бег. Відфільтроване повітря повертається назад в робочий простір цеху.

У комплект поставки входить фільтруючий пристрій типу G&G Jet BAG. призначений для уловлювання пилу з пластика. Фільтр виготовлений в зовнішньому виконанні і розміщується на відкритому повітрі, без укриття. Фільтр забезпечений автоматичною регенерацією фільтруючого матеріалу (плоскі текстильні шланги) за допомогою імпульсивної подачі стисненого повітря. Фільтруючий пристрій забезпечений бункером для фільтрату, в якому встановлений ротаційний живильник з викидом і збором відходів в біг-бег. Фільтр встановлений на сталевій конструкції.

З точки зору проходження повітряного потоку всередині фільтру і втрати тиску фільтрувальною системою, конструкція блоку фільтру була обрана таким чином, щоб вхід брудного повітря був підведений до верхньої частини фільтра а відфільтрований – до нижньої частини пристрою. Потік повітряної суміші, всередині камери фільтру, здійснюється зверху вниз, що значно допомагає відділенню пилу і скидання його в бункер. Зазначена концепція – є ключовою при здійсненні аспірації пластмасового пилу так як при цьому, значно знижуються втрати тиску в фільтруючому матеріалі.Гарантированный нами срок службы фильтрующего материала, составляет не менее 5 лет работы фильтрующего устройства.

Ми дбаємо про те, щоб в процесі експлуатації нашого фільтрувального обладнання, у замовника не виникали зайві фінансові витрати, пов’язані з частою заміною фільтруючих елементів.

Пил з пластмас дуже дрібна і легка, може налипати і зависати в бункері фільтру. Важливо, щоб регенерація фільтру була безперервною а стінки висипного бункеру – мали правильний кут нахилу для забезпечення безперервного просипання пилу, аби уникнути його налипання і зупинки розвантажувального вузла фільтру.

Монтаж обладнання забезпечувала монтажна група підприємства G&G filtration CZ, s.r.o.

Використовуване фільтрувальне обладнання G&G Jet BAG знайдете в нашому каталозі тут.

Подальші референції

Знепилення лінії дроблення автомобільної аварії

Partner: Знепилення лінії дроблення автомобільної аварії

Потім повітря подається до циклонних сепараторів, де розділяються грубі частинки легкої фракції. Захоплені таким чином грубі частинки виводяться з контуру…

Теплоізоляція труб

Partner: Теплоізоляція труб

У той же час теплоізоляція трубопроводу перешкоджає охолодженню газу всередині шляхів трубопроводу і сприяє зменшенню або усуненню можливості конденсації парів…

Хочете стати партнером?

Партнерство дасть вам доступ до онлайн-каталогу для партнерів, включаючи інформацію про ціни, автоматично вигенерованих пропозицій тa їх історій. Будь ласка, заповніть контактну форму. Наш відділ продажів зв'яжеться з вами.