Транспортировка опилок к силосу

Partner: Транспортировка опилок к силосу

Одною з важливих референцій є реалізація замовлення по здійсненню пневмотранспортування деревної тирси до віддаленого, силосового накопичувачу на відстань - 150 м.

Система складається з додаткового вентилятору та циклонового сепаратору з роторним живильником. Все обладнання – нашого виробництва.

Основним завданням, щодо виконання замовлення, було забезпечення можливості заповнення відразу двох силосних накопичувачів, відстань між якими – близько 150 м. Для реалізації даного замовлення було використано обладнання власного виробництва G&G filtration CZ. Зокрема: запірні і регулювальні клапана, циклонові сепаратори, транспортні вентилятори та роторні живильники. Для проведення сполучення трубопроводів на рівних ділянках, були використані  т.зв. “спіралеві” труби в посиленому варіанті в комбінації зі зварними, трубчастими колінами, великого радіусу. Всі з’єднання деталей трубопроводів виконані з використанням фланцевих з’єднань так, щоб вони не представляли ризику по втрачені матеріалу, що транспортується. Вся трубопровідна система обладнана інспекційними, оглядовими отворами для візуального контролю а, в разі необхідності, очищення трубопроводів. Інсталацію обладнання забезпечувала монтажні група підприємства  G&G filtration CZ, s.r.o. взаємодії з нашим партнером, підприємством V-Dusting, s.r.o..

Транспортний вентилятор

Транспортування тирси і тріски, в більшості випадків, вирішуються застосуванням транспортних вентиляторів Наші вентилятори призначені для систем видалення пилу, де матеріал що всмоктується, проходить безпосередньо через транспортний вентилятор. Найбільш часто використовується в системах з надлишковим тиском, де вихідний патрубок транспортного вентилятора під’єднується безпосередньо до фільтрувального пристрою. Іншим, часто використовуваним способом складання систем очищення, при всмоктуванні вологої тирси в лісопильних підприємствах, є використання циклоних сепараторів і пневматичного транспортування матеріалу. У деяких випадках, можна застосовувати вакуумне транспортування тирси, але тоді вентилятор встановлюється після фільтра. Для транспортування тирси і щепи ми виробляємо ряд транспортних вентиляторів з діапазоном потужностей від 3,0 кВт до 18,5 кВт.

 

Подальші референції

Знепилення кам’яного кар’єру

Partner: Знепилення кам’яного кар’єру

Регенерація забезпечується регенераційною кареткою та вентилятором високого тиску. Використання фільтрувального обладнання ідеально підходить для роботи з нелипким пилом і там,…

Фільтр димових газів для отримання енергії

Partner: Фільтр димових газів для отримання енергії

Він безпосередньо розроблений для відведення димових газів з високою часткою гарячих частинок незгорілого палива. Фільтр став важливою функціональною частиною переробки…

Хочете стати партнером?

Партнерство дасть вам доступ до онлайн-каталогу для партнерів, включаючи інформацію про ціни, автоматично вигенерованих пропозицій тa їх історій. Будь ласка, заповніть контактну форму. Наш відділ продажів зв'яжеться з вами.