Зварні трубопроводи для промислової вентиляції

Partner: Зварні трубопроводи для промислової вентиляції

Зварні трубопроводи для промислової вентиляції виробляємо за запитом клієнта.

Виробляємо зварні труби SKII і SKII. Спеціалізуємося на виробництві зварних труб з нержавіючої сталі для їх подальшого використання в умовах високих температур або в харчовій промисловості.

Наша компанія виробляє зварні трубопроводи для використання при реалізації проектів промислової вентиляції та фільтрації повітря. Для своїх клієнтів ми розробляємо проектну і робочу документацію, для всіх компонентів трубопровідних розподілів. Зі спеціальних компонентів, виробляємо двошарові, кутові коліна і відгалуження. Ці компоненти знаходять своє застосування в спеціальних системах високоабразивного пиловидалення. Ми також спеціалізуємося на виробництві зварних труб з нержавіючої сталі для використання в умовах високих температурах або в харчовій та фармацевтичній промисловості.

Стійкість звареної труби до тиску ми змоделювали в програмному забезпеченні з безпекою 1.5 і як виробники гарантуємо наступні показники:

  • Стійкість до тиску, без постійного ушкодження матеріалу товщиною t = 1,5 мм, складає 46 350 Па
  • Стійкість до тиску, без постійного ушкодження матеріалу товщиною t = 2,0 мм, складає 57 960 П
  • Стійкість до тиску, без постійного ушкодження матеріалу товщини t = 3,0 мм, складає 62 315 Па

Наші компоненти трубопроводів можна використовувати в системах фільтрації вибухонебезпечного пилу, де встановлені вимоги мінімальної стійкості трубопроводів від тиску під час вибуху. Трубопроводи з вимогами на опір тиску, зазвичай розташовуються між фільтрувальним пристроєм і зворотним клапаном, який запобігає поширенню вибухової хвилі і тиску на всмоктувальному трубопроводі до місць, у яких може знаходитися обслуговуючий персонал.

Подальші референції

Furnace dedusting – OFZ, a.s

Composite dust extraction – GDP KORAL, s.r.o.

Хочете стати партнером?

Партнерство дасть вам доступ до онлайн-каталогу для партнерів, включаючи інформацію про ціни, автоматично вигенерованих пропозицій тa їх історій. Будь ласка, заповніть контактну форму. Наш відділ продажів зв'яжеться з вами.